Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

ONK METKOVIĆ PREUZEO ČELNU POZICIJU NA TABLICI

Mario i Duje Batinović dotukli domaćine u zadnjim minutama i ONK Metkoviću donijeli iznimno važnu pobjedu u Gabrilima!

Tko zna i hoće, taj i može. Tu staru izreku potvrdili su nogometaši Metkovića na gostovanju u Gabrilima u igri s Croatiom, gdje su s 2:1 pobijedili domaću momčad, do nedjelje vodeću u 1.ŽNL.

Odlučujući, pobjedonosni pogodak postigao je izvrsni metkovski nogometaš Duje Batinović u 92.minuti susreta krasnim udarcem s ne tako velike udaljenosti, s lijeve strane, ali preciznim udarcem kojega se nije moglo braniti.

Međuitim, da u 90.minuti vratar Metkovića Mario Batinović nije pokazao kvalitete vratara prvog reda, bodovi bi vjerojatno ostali u Gabrilima. Sudac je naime u toj minuti pokazao na bijelu točku, a Batinović je taj udarac izvrsnom paradom zaustavio!

Inače, tijekom utakmice Croatia je možda imala laganu terensku inicijativu, dok su igrači Tomislava Plećaša mudro pazili na svoju obranu i čekali prilike u kontraudarima. Već u 11.minuti takav taktički potez se isplatio jer je Sokol vrlo sigurnim i preciznim udarcem doveo svoju momčad u prednost, 0:1 .

Pero Ševo, igrač Croatie nije oprostio nije pogriješio u 36.minuti te je poravnao rezultat na 1:1.

Pobjednička momčad znala je tijekom susreta što želi i kako želi doći do cilja. Rezultat svega je dospjeće na prvo mjesto na ljestvici s 22 boda (sedam pobjeda, jedan poraz i jedan neodlučen ishod). Kapa dolje, reklo bi se ! Veliko pobjedi svjedočilo je i nekoliko članova uprave ONK Metkovića i navijača.

Na drugo mjesto izbila je Župa dubrovačka nakon pobjede na Konavljaninom, 3:1, a Croatia je pala na treće mjesto.

Otvorene prijave za Memorijalni turnir rukometa na pijesku ‘Stipe Vuletic’

Otvorene su prijave za prvi Memorijalni turnir rukometa na pijesku ‘Stipe Vuletic’,  koji će se održat na Opuzenskom ušću 20.-21. kolovoza.

Prijave se primaju najkasnije tri dana prije početka turnira, a kotizacije za ekipe su besplatne!

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250