Ostanimo u kontaktu
Dalmata Jura shop
GAZ Benz 1200x400px
Top Hill Employment banner 1200x400px

NOVO ISKUŠENJE ČEKA U LABINU

Pred rukometašima Metković Mehanike ozbiljna je provjera trenutačnih mogućnosti

Objavljeno prije

Arhivska fotografija

Od dolaska (povratka) Filipa Romića  na mjesto trenera Metković Mehanike, njegova momčad niže uspjehe i ne zna za poraz, a svoje protivnike ispraća s porazima od deset i više golova razlike.

Već su „osvećeni“ porazi od Hrvatskog dragovoljca i Buzeta koje su metkovski rukometaši doživjeli prošle jeseni. U subotu, u 17.kolu prvenstva 1.HRL jug, Metković Mehanika gostuje u Labinu gdje će se sastati s vrlo dobrom momčadi Rudara Adria Oil koja se nalazi na četvrtom mjestu s 21 bodom. Prošle jeseni u Metkoviću Labinjani nisu bili kompletni, a poraženi su uz rezultat 30:21.

Radi se o zaista vrlo dobroj momčadi, o čemu nam je više rekao trener Filip Romić:

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

– Navikli smo pobjeđivati i to je za sve nas jako dobro, ali moramo znati da je Rudar kvalitetna momčad u kojoj igra nekoliko kvalitetnih igrača.

Među njima su mladi reprezentativac Franković, zatim odlični Ratkajac koji postiže golove i na vratima reprezentativac Kosova.

Neće nam biti nimalo lako jer nas čeka čvrst, stabilan i odlučan takmac , željan našeg ‘skalpa’. Međutim, naši igrači znaju što im je činiti pa sam siguran da će se znati postaviti u svim dionicama utakmice u nastojanju da dođemo do svoga cilja. Na sreću, nemamo problema oko sastava jer su sitnije ozljede sanirane pa se kao i uvijek nadamo pozitivnom ishodu, – rekao je Romić.

Bodovi iz Labina što se Metković Mehanike tiče sigurno bi proizveli dodatni optimizam glede osvajanja drugog mjesta na ljestvici i kvalifikacija za ulazak u Premijer ligu Hrvatske.

Čutura, Vujnić, Batinović, Bezer i ostali izvrsni rukometaši Metković Mehanike sigurno će se potruditi da se iz Labina vrate s bodovima. Igra se u subotu s početkom u 20 sati.

Pekarstvo Metkovka – Kolači
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije