2. KOLO 3. HNL JUG

Zagori tri boda u srazu s Neretvom

Zbog ženidbe igrača Zagore, utakmica Neretva-Zagora umjesto u subotu odigrana je u nedjelju. Sreća mladoženje upotpunjena je osvajanjem tri boda u Metkoviću, recimo odmah, posve zasluženo.

Neretva je preko Medića u 19. minuti imala najbolju priliku u prvom dijelu susreta, ali je vratar Đaković njegov udarac zaustavio.

Vratar Neretve Brkić morao je intervenirati već u 10.minuti, minutu kasnije pokušao ga je nadmudriti Galić, ali je mladi vratar obranio udarac.

Zagora je bila konkretnija, recimo i tako, bolja od Neretve, pa je imala i više prilika uključujući i onu Bitunjca u 21.minuti kada je Brkić opet pokazao svoje kvalitete. Posljednju priliku u prvom dijelu za Neretvu propustio je Ajkunić.

Prvi dio završio je bez pogodaka. U nastavku je Zagora postajala još opasnija, a napadači i vezna linija Neretve nikako nisu uspijevali složiti dobar napaad i zaprijetiti  Đakoviću.

Igrali su prekomplicirano, bilo je više krivih dodavanja , a gosti su redali prilike i prijetili.

U 65.minuti nije uspio Bitunjac, malo kasnije zakasnio je Ajkunić. Velike probleme obrani Neretve priredio je napadač Zagore Jurišić, a posebno ulaskom u igru Sablić

Netko je iz obrane Neretve u 72.minuti izbacio loptu gotovo sa same gol-crte, i nije mirisalo na dobro.I onda u 87.minuti ubačenu loptu pred vrata Neretve dohvatio je Galić i vrlo prisebno poslao u mrežu za konačnih 0:1.

Bilo je i pet minuta sudačke nadoknade, ali Neretva nije uspjela. Pred sam kraj ozlijedio se Ante Batinović, a bodovi su otišli prema Unešiću.

Pred 200 gledatelja sudio je Mario Soldić (Hrvace), a Neretva je igrala u sastavu:

Brkić,Crnov,Bubalo,Kuran,Krešić,Marić,Erjauc (Lokin), Ajkunić(Raguž)Sršen (Batinović), Brečić, Medić. Trener: Goran Galov.

IGRA U VEČERNJEM TERMINU POD REFLEKTORIMA

Otvorene prijave za noćni malonogometni turnir ‘Klada’

Otvorene su prijave za noćni malonogometni turnir ‘Klada’ koji se igra na igralištu sv. Frnje Asiškog na Kladi pod reflektorima.

Prijave su otvorene do 14. srpnja kada je i izvlačenje skupina. Igra se 4 +1, sa maksimalno 10 igrača po ekipi, godišta 2000. pa nadalje. Kotizacija iznosi 300 kuna.

Prijaviti se možete na brojeve mobitela: 095 5532 992 i 095 5076 757 te na profile:
Facebook: Malonogometni turnir ‘Klada’; Instagram: @malonogometniturnirklada,

Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250