Hotel PRESIDENT 1200×200

RUKOMETNI KUP HRVATSKE

Rukometaši Metković Mehanike uspješni u Kup utakmici

Arhivska fotografija

Metković Mehanika, iako u prorijeđenom sastavu, s 13:34 (6:18) pobijedila je u srijedu momčad Korčule u Korčuli u utakmici Hrvatskog kupa za muške, Regija jug, prvo pretkolo.

Gosti su bez ikakvih problema nadigrali i pobijedili domaće rukometaše . Krenulo je od 0:1 do 2:10 u 16.minuti (Bezer, gol), a do odlaska na odmor Metkovci su stalno uvećavali svoju prednost do konačnih 6:18.

Drugoligaš ni u nastavku nije ništa mogao, igrači Metkovića stekli su u 40.minuti rezultat 8:25, u 50. je bilo 20 golova viška na strani gostiju, a u 55.minuti čak 22 gola razlike.

Na kraju očekivano i zasluženo, Metković Mehanika slavila je s 13:34 !

Vitić, Raguž i Bezer pogađali su po pet puta, a Kiridžija i Goluža po šest puta.

DANAS SE IGRA PRVA ZAOSTALA UTAKMICA

Rukometašice Metkovića kod kuće igraju sa Zadrom

Rukometašice Metkovića u drugoligaškom stupnju natjecanja do sada su odigrale šest utakmice i prikupile četiri boda te se nalaze na šestom na ljestvici. Zbog poznatih (epidemioloških ) okolnosti morale su biti odgođene čak tri utakmice, sa Zadrom, Sinjom, i Orkanom.

U subotu, 4.prosinca s početkom u 16 sati Metkovke će na svom parketu ugostiti  ŽRK Zadar, ekipu koja ima samo dva boda. No bez obzira na skromnu bodovnu zalihu Zadranki,  igračice ŽRK Metković moraju igrati kako najbolje mogu i znaju. Inače, pokazale su da znaju i da mogu i da svom klubu žele donositi nove uspjehe. Kako stoji u službenom rasporedu, već sutra, dakle 5.12. Metkovke bio trebale otputovati u Sinj i odraditi utakmici iz 6.kola, a onda 12.prosinca trebale bi otputovati u Dugi Rat i odigrati utakmicu iz 4.kola s Orkanom.

Zaista, pred našim rukometašicama dosta je teško razdoblje, nadamo se i uspješno.

Pekarstvo Metkovka – Akcija S21 Banner 300×250