Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

METKOVIĆ NE DA VRH

ONK Metković vodeći na ljestvici s 10 bodova prednosti

I u nedjelju su nogometaši Metkovića svojim navijačima priredili jedno ugodno poslijepodne, novom pobjedom i novim bodovima. U Metkoviću je pobijeđena vrlo dobra momčad Croatie, momčad koja se nije predavala tijekom cijele utakmice.

Domaći su stekli vodstvo od 1:0 već u 13.minuti pogotkom izvrsnog strijelca Stipana Marevića kojemu je to bio jedanaesti pogodak u ovoj sezoni. Tijekom susreta Metkovci su imali više od igre i puno više prigoda ali lopta nije htjela u gol. Na kraju je ostvarena samo minimalna, 1:0 pobjeda.  Najvažanije od  svega svakako su novi bodovi, a Metković ih trenutačno ima 38 odnosno, 10 više od Konavljanina na drugom mjestu. Vjerujemo da će igrači  sve do kraja prvenstva nastaviti igrati dobro i kvalitetno i tako zaključiti još jednu uspješnu sezonu.

U ovom kolu ugodno su iznenadili nogometaši Maestrala koji su u Blatu s 1:0 bili bolji od domaćeg Zmaja, dok je Gusara izgubio od Konavljanina s 3:0.

Minutom šutnje igrači su odali počast pok. Mili Glavašu, bivšem članu Uprave ONK Metković.

Otvorene prijave za Memorijalni turnir rukometa na pijesku ‘Stipe Vuletic’

Otvorene su prijave za prvi Memorijalni turnir rukometa na pijesku ‘Stipe Vuletic’,  koji će se održat na Opuzenskom ušću 20.-21. kolovoza.

Prijave se primaju najkasnije tri dana prije početka turnira, a kotizacije za ekipe su besplatne!

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250