JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2

PODJELA BODOVA

Iako je Neretva u Biogradu imala više prigoda, osvojila je samo bod

Nogometaši Neretve su u susretu 7.kola prvenstva 3.HNL jug gostovali u Biogradu gdje su s domaćinom Primorcem odigrali neodlučeno 1:1.

Neretva je imala više prigoda na utakmici, ali se vraća samo s bodom.

Nakon što je Mario Marić u 41.minuti srušen u kaznenom prostoru domaćih, isti igrač je s 11 metara doveo svoju momčad do vodstva, 0:1 .

TASLAK 740xXXX

U nastavku, u 50.minuti  dosuđen je kazneni udarac za Primorac, ali je vratar Neretve Kozina zaustavio udarac s bijele točke.

U 52.minuti poravnao je Primorčev Marić, za 1:1 .

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Neretva se nije predavala, dapače , igrala je vrlo angažirano i stvarala  je više prigoda.

Jednu od njih propustio je realizirati Katavić, oko 80.minute, kada je lopta prohujala pored vratnice.

Sveznalica 7400xXpx

Sudac je produžio utakmicu za čak sedam minuta. No, rezultat se nije mijenjao.

Nažalost, Mario Marić je  u drugom dijelu utakmice ozbiljno ozlijeđen, i nije nastavio igru. Težina ozljede , možda i ponajboljeg igrača Neretve tek će se utvrđivati.

Trener Neretve Mario Svaguša:

– Čestitam igračima koji su se borili za boje svoga kluba, a među njima je 5 juniora. Igrali smo kako dolikuje Neretvi, mislim da je unatoč većem broju naših prilika, neodlučen ishod realan-.

Arhivska fotografija

U subotu slijedi nastavak prvenstva u 3. NL jug, a u 16. kolu nogometaši NK Neretva na travnjaku ‘Iza Vage’ dočekuju NK Hrvatski vitez iz Posedarja.

Plavo-bijeli su u prvoj ovosezonskoj međusobnoj utakmici u Posedarju doživjeli teški poraz. Nakon prvih 45. minuta i 1:1, u drugom dijelu susreta primaju pet komada te susret završava 6:1, što je jedan od najvećih rezultatskih poraza Neretve. Ako pogledamo sezonu prije, Neretva je bila bolji suparnik. U prvom susretu u gostima je izvukla bod pri rezultatu 2:2, dok je doma s 1:0 uzela puni plijen.

Mogu li odabranici trenera Gorana Galova izvući pozitivan rezultat, ili pak uzvratiti za teški poraz iz prvog dijela prvenstva, preostaje nam vidjeti u subotu, 24. veljače u 14:30.

Nadamo se da će i vjerni ‘Blue-White Killersi‘ doći u velikom broju i u tom naumu podržati svoj voljeni klub.

Hrvatski vitez trenutno zauzima peto mjesto prvenstvene ljestvice s prikupljenih 27 bodova, dok se Neretva nalazi na desetom sa 17 uknjiženih bodova.