JUNIORSKI MALONOGOMETNI TURNIR JERKOVAC 2019.

‘Elan’ pobjednici turnira, ‘Malim paukovima’ drugo, a ‘UL Jerkovac’ treće mjesto

Večeras je održano finale Juniorskog malonogometnog turnira na Jerkovcu 2019.

Prva odigrana utakmica bila je utakmica za treće mjesto koja se igrala između ekipa UL Jerkovac i Šarić Struga. Pobjedom 6:1 ekipi UL Jerkovac pripalo je treće mjesto.

Nakon utakmice za treće mjesto igrala se revijalna utakmica između Veterana Brzi i žestoki i ŽNK Neretva u kojoj je slavio ŽNK Neretva rezultatom 5:2.

Finalnu utakmicu igrale su ekipe Elan i Mali paukovi. Rezultatom 3:1 ekipa Elan je osvojila titulu ovogodišnjeg pobjednika turnira.

Osim utakmica igrale su se igre u kojima su sudjelovali posjetitelji kao što je gađanje prečke s centra i bacanje kamena s ramena. U drugoj kategoriji pobijedio je Mario Čatrnja. Održano je izvlačenje tombole, a sve prisutne je nakon utakmica zabavljao Danijel Boto.

Na kraju je uslijedila dodjela medalja i pehara:

Najbolji vratar – Matej Radić,

Najbolji strijelac – Zlatko Ivanković,

Najbolji igrač – Ante Medak

te prve tri ekipe turnira: Elan, Mali paukovi i UL Jerkovac.

Čestitamo najboljima, a sve ovo pogledajte u našoj galeriji koju smo vam pripremili:

BOD NA KRAJU DOIGRAVANJA ZA OSTANAK

Završena je jedna od najtežih sezona, Neretvanke ćemo i slijedeće godine gledati u Prvoj ligi

Neretvi samo bod na kraju doigravanja za ostanak u 1.HNLŽ.

Nogometašice Neretve i sljedeće će sezone igrati u 1.HNLŽ. Konačno je završena jedna od najtežih sezona u povijesti ne samo Neretve nego i sporta uopće.

U posljednjoj utakmici doigravanja za ostanak, Metkovke su igrale neodlučeno s Viktorijom iz Slavonskog Broda, 2:2 (2:1).

Gošće su u 21. minuti iskoristile neopreznost Neretvine obrane i pogotkom Kurkutović stigle do prednosti od 0:1.

Devet minuta kasnije dobro je reagirala Milinović koja je poravnala na 1:1.

U 39. minuti Marija Matuzić ubacila je loptu u vlastitu mrežu, za vodstvo Neretve, 2:1.

U nastavku su dvije ekipe opet pokazale želju i nastojanja da dođu do pobjede.

U 54. minuti Kurkutović postiže svoj drugi gol, a do kraja ni jedne ni druge nisu uspijevale promijeniti rezultat, koji inače odgovara i jednima i drugima.

Susret kojemu nisu nazočili gledatelji vodio je sudac Dario Košutić iz Šibenika, a Neretva je igrala u sastavu: Kešina, Musulin, Šunjić, Sušak, Matić, Dedaj, Mijoč, Borovac, Bulum, Bokšić (Suton), Milinović (Jurković).

NEXTBIKE 300x250px
Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250