Bernard Marušić član Kickbox kluba Sparte iz Metkovića u subotu je na 24. CROATIA OPENU U SPLITU  prekidom u 2 rundi pobijedio popularnog borca iz Ljubuškog Antu Alilovića

Kako nam otkriva Ante Šiljeg, Bernard nije trenirao godinama i vratio se na trening prije mjesec i pol dana, tako da je ovo veliki uspijeh za njega i matični klub.

Čestitamo!

NERETVANAC SE PLASIRAO DALJE

U finalu Županijskog kupa Neretvanac pobijedio Neretvu

Arhivska fotografija

Nogometaši Neretvanca iz Opuzena predstavljat će dolinu Neretve u polufinalu Županijskog nogometnog kup natjecanja, jer su u srijedu na svojoj Podvornici pobijedili s 2:1 momčad Neretve iz Metkovića.

Prema informacijama kojima raspolažemo Neretva je bila bolji takmac u prvom dijelu utakmice, a Neretvanac u drugom dijelu, iako se momčadi tijekom cijelog susreta nisu štedjele. U 28. minuti Neretvin igrač Marića imao je sjajnu prigodu, ali je njegov udarac zaustavio vratar Neretvanca.

Nakon niza propuštenih prilika jednih i drugih na odmoru je rezultat bio 0:0.

I tek što je krenulo drugo poluvrijeme, domaći su poveli s 1:0, a strijelac je bio Čepo u 47. minuti. I Neretva i Neretvanac opet su zaigrali otvoreno želeći čim prije do pogodaka. Do poravnanja je došlo u 55. minuti, a strijelac za Neretvu bio je Rodin (1:1).

U jednom trenutku kontakt Kurana (Neretva) i Popića (Neretvanac), sudac je okarakterizirao kao kazneni udarac za Neretvanac, a s 11 metara precizan je bio iskusni Deak, za 2:1.

Neretva je pokušavala, igrala je dobro i hrabro i stvarala prilike. U 87.minuti prigodu je imao Rodin, ali nije uspio poravnati.

Neretva je sve karte bacila u napad, pa je tako u 90+1 minuta Neretvanac došao u prigodu da poveća prednost. No odlični vratar Neretve Kozina obranio je zaredom tri ”zicera” Lukiću i Bačiću. Na kraju, slavili su Opuzenci.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl6 Bakin kruh 300×250