GAZ Benz 1200x400px

DRUGA RUKOMETNA LIGA JUG

Rukometašice Metkovića bile su na pragu iznenađenja

Arhivska fotografija

Da je utakmica u Dugom Ratu potrajala još nekoliko minuta, možda bi rukometašice Metkovića osvojile jedan bod, a možda bi i pobijedile. To se dade zaključiti iz promatranja kretanja rezultata u susretu između Orkana i Metkovića u kojemu su gošće s dva gola  M. Vidović odmah na početku stekle prednost od 0:2.

Malo kasnije imale su Metkovke i 1:3, ali od tada igračice Orkana pokazuju više preciznosti te dolaze do rezultatske prednosti od jednog do četiri gola razlike, odnosno tri, za miran odlazak na odmor. I u nastavku su igračice domaće ekipe igrale angažiranije te su tako došle do vodstva 11:7,15:7, i 17:9, pa se činilo da je pobjednik već poznat. Metkovke, međutim, nisu mislile tako. Zaigrale su odlučnije, snažnije i preciznije pa se prednost domaćih počela topiti. Petra Obšivač i Barbara Dropuljić pokazale su što znaju, pa je tako Obšivač u 59. minuti sa sedam metara smanjila prednost domaćih na dva razlike, a onda je Dropuljić dvije sekunde prije kraja prednost domaćih svela na konačnih 22:21 !

Sveznalica 7400xXpx

Trenutačno ŽRK Metković sa 6 bodova drži četvrto mjesto na ljestvici Druge lige Jug.

ŽRK Orkan – ŽRK Metković 22:21 (10:7)

Strijelkinje: Obšivač 5, M. Vidović 2, Gustin 1, Dropuljić 6, Jarak 2, Šiljeg 1, Mikulić 4.

Još su igrale: Prnjić, Obradović, Erceg, Bebić, R. Vidović, Ilić i Kozina.

ŽENSKA U15 REPREZENTACIJA HRVATSKE NA PRIPREMAMA U MEDULINU

U stožeru trener vratarki Duško Mijoč, od danas na pripremama i Petra Obradović, Petra Menalo i Lana Bebić

Ženska U15 reprezentacija Hrvatske nalazi se na pripremama u Medulinu, a u stožeru kao trener vratarki je i trener iz ŽNK Neretva Duško Mijoč.

Pozvana je bila i Gabrijela Prkačin, međutim poziv je morala otkazati zbog ozljede na utakmici sa Dinamom.

Također ispred ŽNK Neretva od danas su u Medulinu i Petra Obradović, Petra Menalo i Lana Bebić, sve tri u kampu za djevojčice 2008 i 2009 godište.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250