2. HRLŽ JUG

Visok poraz rukometašica Metkovića u Trogiru

Arhivska fotografija

Rukometašice Metkovića u 10. kolu prvenstva Druge HRL jug, poražene su u Trogiru od istoimenog domaćina s 24:14.

Trogiranke su prve došle do prednosti od 1:0, koju su zatim stalno uvećavale i u prvom i u drugom dijelu susreta.

U prvom dijelu imale su rezultat rezultate 9:3 (17 minuta), 12:7 (27) i za odmor 13:8.

U nastavku prednost Trogiranki bivala je sve veća, od 21:12 u 48. minuti, do 23:13 (55), i konačnih 24:14, za deset razlike i nove bodove.

Mlade igračice iz Metkovića nisu se mogle oduprijeti iskusnijim i bržim pobjednicama, ali su iskazale želju i borile su se koliko su mogle.

Sušak je postigla 4, a Obšivač 3 gola za Metković, dok su za Trogir najviše golova postigle Tomić (10) i Nuić 6. Sudili su Stipe Torbarina (Sukošan) i Šime Torbarina (Zadar).

ŽRK Trogir 58 – ŽRK Metković 24:14 (13:8)

JOŠ JEDNA POBJEDA NOGOMETAŠA NERETVE

Nakon pobjede u Ljubuškom Neretva još jednom obradovala svojom igrom

Metkovski  trećeligaš  Neretva odigrala je novu pripremnu utakmicu s Uraniom u Baškoj Vodi i pobijedila s 0:2 (0:0). U drugom dijelu dvaput je pogodio Zovko, a golova je moglo biti i više. Odlične prigode nisu iskoristili Raguž (okvir vrata), zatim Marić, Bubalo i još nekoliko igrača Neretve.

Trener Svaguša i ovom je prigodom bio zadovoljan zalaganjem svojih igrača i konačnom pobjedom. Nakon 0:11 s Ljubuškim, eto nove pobjede.

Nisu igrači Čupić i Batinović zbog ozljeda a nastupilo je čak devet mladih igrača.

Neke igrače mijenjao je već u prvom dijelu jer su bili preumorni od napornih treninga.

Treba reći da u kadru više nisu Tomas i Medić, te da se momčadi priključio mladi Milan.

Igrači Neretve vježbat će i u nedjelju popodne , a zatim dvaput na dan. Krajem tjedna, u petak i u subotu održat će se „Memorijalni turnir Ante Rebac“ na kojemu će uz Neretvu sudjelovati GOŠK Dubrovnik, Jadran LP i ONK Metković.

Urania – Neretva 0:2 (0:0)

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl9 Banner 300×250