Ultimate Sports Body Club počinje s programom Pilatesa koji će voditi fizioterapeutkinja Jelena Dragović. Na koordinaciji vašeg tijela, fleksibilnosti i držanju možete poraditi svakog ponedjeljka i srijede od 18 sati.

NIKOLA KRSTIČEVIĆ 740/300px

Pilates je jedinstvena metoda koju je razvio Joseph Pilates 1920-tih. Satovi pilatesa su namjenjeni svima. Povećavaju snagu, fleksibilnost, razvijaju duge, vretenaste mišiće i jak powerhouse (centar tijela), a sve u svrhu izvedbe učinkovitog pokreta praćenog dahom.

Jelena Dragović je prvostupnik fizioterapije sa osamnaest godina iskustva, licencirani joga učitelj Prana Vinyasa Flow Yoge ® i Pilates učitelj. Posljednjih devet godina vlasnik je Privatne prakse za fizioterapiju, specijalizirane u radu s djecom sa neurološkim poteškoćama i progresivnim oboljenjima kralježnice.

NIKOLA DOBROSLAVIĆ 740/300px

Jelena također ima šesnaest godina iskustva u vođenju različitih grupnih programa za vježbanje. Svoje znanje produbljuje educirajući se na raznim radionicama u Hrvatskoj i u svijetu. Njezin cilj kao učitelja je pomoći i biti podrška polaznicima kako bi kroz predanost vježbanju uživali u vlastitom putu prema osobnom razvoju i transformaciji.

MOST Nikica Hajvaz 740×154
ROKO TOLIĆ 740/300px

KARATE KLUB METKOVIĆ

Petar Borovac brončani na Prvenstvu Hrvatske

Petar je osvojio prvu seniorsku medalju za Karate klub Metković, na Prvenstvu Hrvatske koje se održalo 8 i 9. svibnja u Samoboru. U kategoriji U21 do 84 kg u prvoj je borbi pobjedio Fazlovića iz KK. Pula 3:2, drugu borbu je izgubio od prvaka Hrvatake 6:2 Tomljanovića iz KK. Hercegovina Zagreb, iako je vodio 2:0, ali iskustvo člana najvećeg kluba u Hrvatskoj i deseterostrukog prvaka Hrvatske je presudilo.

U borbi za treće mjesto Petar je pobjedio Ivakovića iz KK. Obi Kaštela 12:4 te osvojio broncu.

Petar karate trenira od svoje pete godine, nastupivši na mnogobrojnim međunarodnim natjecanja osvajač je preko 40 medalja. Imao je i par nastupa za reprezentaciju Hrvatske na natjecanjima u Slovačkoj, Bugarskoj i Srbiji. Nažalost, Petar  kao i drugi seniori kluba, odlazi na daljnje školovanje, te će svoju karijeru nastaviti u nekom od Zagrebačkih klubova.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl7 Banner 300×250