Ostanimo u kontaktu

SU NERETVA RUN

Ulicama Metkovića istrčana prva memorijalna kross utrka

Objavljeno prije

DSC_4531

U organizaciji SU Neretva run danas se ulicama Metkovića trčala prva memorijalna kross utrka u spomen na velikoga trenera i sportskoga entuzijasta te nastavnika tjelesno-zdravstvene kulture Osnovne škole Stjepana Radića, Ramiza Tikvešu.

Start je bio ispred Fast fooda Ham Ham, otkuda se trčalo kroz Sportsku ulicu do Ćakula bara pa desno do Doma zdravlja i polukružno oko Croatia osiguranja nazad istim putem do cilja pred Ham Hamom. Srednjoškolci su trčali malo dužu rutu, 800m, također od Ham Hama pa do Ćakula bara i desno prema Caffe baru MB, nadalje prema pošti i desno prema zgradi Poduha te polukružno pored Pekarne Babić i Caffe bara Bolero te istim putem do u cilja Ham Hamom.

Za sve sudionike je bila organizirana majica sa startnim brojem te voće i okrijepa, a najbolji su dobili medalje i podigli pehare. U nastavku donosimo službene rezultate i foto-galeriju…

SLUŽBENI REZULTATI KROSSA

OSNOVNA ŠKOLA 1-2 RAZRED

Dječaci

1. Luka Oršulić – OŠ Stjepan Radić Mtk
2. Toni Jakić – OŠ Don Mihovil Pavlinović Mtk
3. Marin Gabrić – OŠ Stjepan Radić Metković
4. Andrej Pezić
5. Luka Mijić
6. Martin Talajić
7. Ivan Ujdur
8. Jack Krstičević

Curice

1. Petra Veraja – OŠ Stjepan Radić Metković
2. Rejna Bebić – OŠ DMP Rk Jerkovac
3. Vanesa Bebić – OŠ DMP Rk Jerkovac
4. Iris Kozina
5. Petra Bebić
6. Iva Zloić
7. Ena Rajić
8. Lea Ćerlek
9. Nevena Manenica
10. Lucija Tošić
11. Meri Obradović
12. Vesna Milolaža
13. Ljubica Ćelić
14. Filipa Krajina
15. Lana Marković
16. Danijela Vekić

OSNOVNA ŠKOLA 3-4  RAZRED

Dječaci

1. Dario Tošić – OŠ Stjepan Radić Metković
2. David Filip – OŠ Drago Milović Tivat
3. Ante Raič – OŠ Don Mihovil Pavlinović

Curice

1. Sara Šiljeg – OŠ DMP Rk Jerkovac
2. Laura Grubišić – OŠ Stjepan Radić
3. Karla Šiljeg – OŠ DMP Rk Jerkovac
4. Gea Kozina
5. Nikolina Medak
6. Martina Ilić
7. Petra Jurković
8. Luca Dominiković
9. Nika Oršulić
10. Lana Ilić

OSNOVNE ŠKOLE 5-6 RAZRED

Dječaci

1. Ante Jurković – OŠ Stjepan Radić
2. Aleksandar Filip – OŠ Drago Milović Tivat
3. Antonio Tošić – OŠ DMP Rk Jerkovac
4. Ivan Vidović

Curice

1. Iva Markić – OŠ DMP RK Jerkovac
2. Lukrecija Krstičević – OŠ DMP RK Jerkovac
3. Dorotea Dragobratović – OŠ Opuzen
4. Klara Čarapina
5. Iva Gujinović
6. Jelena Vidović

OSNOVNA ŠKOLA 7-8 RAZRED

Dječaci

1. Petar Borovac – OŠ Stjepan Radić
2. Harun Omerbegović – OŠ Mirsad Prnjavorac Sarajevo

Curice

1. Marta Vidović – OŠ DMP RK Jerkovac
2. Antonia Cvitković – OŠ DMP RK Jerkovac
3. Ana Taslak – OŠ DMP RK Jerkovac
4. Petra Kežić
5. Ivana Brnas
6. Lamija Omerbegović

SREDNJE ŠKOLE 1-4 RAZRED

Muškarci

1. Lukas Glaviškić – Srednja poljoprivredna i tehnička škola Opuzen

REZULTATI VRTIĆI 200 m

Dječaci

1. Matej Prlić 1.06
2. Jure Vištica 1.08
3. Marko Volarević 1.12
4. Marko Primorac
5. Josip Vekić
6. Duje Odak
7. Niko Jerković
8. Petar Kljusurić
9. Pavle Arnaut
10. Filip Prusac
11. Luka Ćelić
12. Nikola Dragobratović
13. Nikola Zubac
14. Mihael Herceg

Curice

1. Vana Bebić 1.10
2. Pavla Bokan 1.16
3. Bruna Talajić 1.20
4. Marta Dragović
5. Lucija Volarević
6. Nikol Manenica
7. Mara Galov

– Čestitamo dragim našim vrtićanima, osnovnoškolcima i srednjoškolcima i zahvaljujemo roditeljima koji su ih doveli na utrku. Posebne se zahvaljujemo Univerzalnoj školi sporta i Maji Šiljeg Talajić na svemu učinjenom… Vidimo se i dogodine! – poručio je, ispred SU Neretva run, Ruđer Bošković.

FOTOGALERIJA

Nedjeljna idila na Ušću

Objavljeno prije

Mnoštvo ljudi, idilične prizore i ovoliku razina zena koja se rijetko viđa, jučer je na Ušću ovjekovječio Nikša Margeta u svome albumu “Sunday”. Fotografije dijelimo s vama, jer smo uvjereni da ovolika razina opuštenosti mora djelovati na vas i uljepšati vam ponedjeljak.

Nastavi čitati
Svadbeni salon Dalmata 300×250

Najčitanije