AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

NERETVA IDE DALJE

U osmini finala Županijskog Kup natjecanja Neretva pobijedila ONK Metković

Nogometaši Neretve pobijedili su u Kup utakmici (osmina finala Županijskog kup natjecanja) nogometaše ONK Metković na njihovom terenu.

U nastavku natjecanja Neretva će igrati s pobjednik susreta Jadran LP-Neretvanac.

Sveznalica 7400xXpx

Igrači Neretve prvi su došli do prednosti (0:1) golom Barišića u 7.minuti i s tim rezultatom momčadi su otišle na odmor. I Neretva i Metković pokazali su zavidnu razinu znanja, htijenja i borbenosti s ciljem da jedna od momčadi dođe do pobjede.

U nastavku susreta Nikola Jelčić bio je vrlo precizan te je u 66.minuti poravnao rezultat na 1:1.

Pet minuta kasnije Marić je pokazao svoje vrijednosti te je preciznim udarcem Neretvu doveo do prednosti (1:2).

Treće ligaš je sve više preuzimao konce igre u svoje ruke. Nikola Čupić je zaokružio te napore svojim golovima u 82.i 88.minuti za 1:3 i za konačnih 1:4.

U svakom slučaju pobjeda je pripala iskusnijem i kvalitetnijem sastavu, ali ni županijski ligaš Metković nije razočarao.

1.ŽNL DUBROVAČKO NERETVANSKA

ONK Metković podijelio bodove u Orebiću, Croatia prejaka za Maestral u Gabrilima, Gusaru remi sa Sokolom

U subotu su odigrane pretposljednje utakmice prvog dijela sezone 1. ŽNL Dubrovačko-neretvanske. Od neretvanskih klubova ONK Metković je podijelio bodove na gostovanju u Orebiću, Maestral je izgubio od Croatie u Gabrilima, a Gusar na Jadranovu remizirao sa Sokolom.

Pogodak za vodstvo ONK Metkovića na Haštriću u 44. minuti je postigao Andrej Vidačković. U drugom dijelu domaći su propustili priliku za izjednačenje s bijele točke u 68′, da bi ipak u 88. minuti došli do boda.

ONK Metković – NK Orebić 1:1 (0:1)

Croatia Gabrile je na svom Sv.Martinu sasvim zasluženo došla do pobjede 4:0 sa trećeplasiranim Maestralom te ih preskočila na prvenstvenoj ljestvici.

Dva gola postigao je Tin Vidak (40′, 43′), a po jednog Luka Perak (46′) i Domagoj Ljubišić (80′)

NK Croatia – NK Maestral 4:0 (2:0)

U utakmici odigranoj na Jadranovu Gusar iz Komina je podijelio bodove sa ekipom Sokola.

NK Gusar – NK Sokol 1:1

Pogledajmo sve rezultate i prvenstvenu ljestvicu.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250