GAZ Benz 1200x400px
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2

ŠŠD PREDOLAC

Rukometaši OŠ Stjepana Radića osvojili peto mjesto na Državnom natjecanju u Poreču

U Poreču se od 2. do 4. svibnja održavalo Državno natjecanje iz rukometa za osnovne škole. Zapažen nastup imala je ekipa ŠŠD Predolac iz OŠ Stjepana Radića sa svojom mentoricom Katicom Višticom, prof. (umjesto koje je na natjecanje u Poreč ekipu pratio Boris Brčić, prof.)

Ekipa je u svojoj skupini pobijedila Mladost iz Virovitice, a potom i Vihor iz Garešnice te prošla u daljnji krug natjecanja da bi potom u četvrtfinalnoj utakmici izgubila od ekipe Dugoselko iz Dugog Sela te tako osvojila peto mjesto.

Za ekipu su nastupili: Karlo Crnčević, Domagoj Grejić, Mate Batinović, Franko Brečić, Josip Ćulum, Luka Komazin, Mateo Obrvan, Ivan Šprlje,  Kristian Kiridžija, Marko Vladimir, Dario Zloić, Pero Vuletić, Borna Vukanović iAnte Medić.

TASLAK 740xXXX

Pobjednici natjecanja su Mladost, Umag, drugo mjesto je osvojila ekipa Jovalija, Valpovo, a treće mjesto Dugoselko, Dugo Selo.

Čestitamo našim odličnim rukometašima na uspjehu, kao i učiteljima tjelesne i zdravstvene kulture Katici Vištici i Borisu Brčiću.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Izvor i foto: skolski-sport.hr

APFEL ARENA MAKARSKA

Počinje 21. Hrvatsko dvoransko prvenstvo za veterane, donosimo sastav veterana NK Neretva

Arhivska fotografija / Veterani NK Neretva 2023.

Danas počinje 21. Hrvatsko dvoransko prvenstvo za veterane, koje se ove godine od 23. do 25. veljače održava u Apfel areni u Makarskoj.