PIVAC 1200×300
PIVAC 2 1200×300

DALMATINSKI DERBI PAKET24 PREMIJER LIGE

Rukometaši Metković Mehanike se vraćaju s bodom iz Kaštela

U susretu 13. kola Paket24 Premijer lige između Ribola Kaštela i Metković-Mehanike nije bilo pobjednika. Naši rukometaši su do 32:32 stigli 19 sekundi prije kraja.

Jako puno neizvjesnosti i uzbuđenja bilo je u susretu Ribola Kaštela i Metković-Mehanike. Gosti su vodili praktički cijelo prvo poluvrijeme. Uglavnom s pogodak ili dva. Ali, u posljednjoj minuti Kaštelani postižu dva pogotka i na predah nose minimalnu prednost (15:14).

Metkovci u nastavak ulaze s dva pogotka zaredom i opet vode. Ali, onda slijedi žestok odgovor domaćina. Nizom od pet pogodaka u 37. minuti bježe na plus četiri (20:16). I čuvaju svoje vodstvo sve do 58. minute. Tada Metkovci ponovno stižu do izjednačenja 30:30. U posljednje dvije minute svatko zabija po dva pogotka i na kraju se bodovi dijele. Remi je Metkoviću donio jedan od najiskusnijih, Hrvoje Batinović koji je imao savršen učinak. On je naime postigao devet pogodaka iz devet udaraca. Kod domaćina prvo ime Dominik Radina sa sedam pogodaka. (HRS)

OGLAS Zemljišta Jerkovac 740

1. ŽNL - LIGA VETERANA

Veterani NK Neretva dva kola prije kraja osigurali naslov Prvaka!

Veterani NK Neretva osigurali su naslov prvaka dva kola prije kraja prvenstvene sezone. U ponedjeljak, 20. svibnja, u Dubrovniku su odigrali neriješeno 1:1 s domaćim VHNK Dubrovnik te s osvojenim bodom matematički osigurali naslov Prvaka 1. Županijske nogometne lige – Lige veterana (2023./2024.).

Neretva je povela u 37. minuti pogotkom Marija Tutavca, a domaći poravnali u 63′ preko Mate Šimunovića.

Upravo bod je Neretvi bio dovoljan da dva kola prije kraja osigura naslov Prvaka 1. ŽNL – Liga veterana. Čestitamo!

Donosimo ljestvicu 1. ŽNL – Lige veterana, a u nastavku zanimljivu fotografiju – dvi…

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

U arhivi smo pronašli zanimljivu fotografiju Veterana NK Neretva, između ostalih, u redovima sigurno prepoznajete ovih dana popularno lice u hrvatskom nogometnom.

Sergej Jakirović ove je godine preuzeo tada ‘ranjeni’ GNK Dinamo Zagreb da bi do kraja sezone s njim osvojio duplu krunu. Kao trener Dinama u sezoni 2023./2024. Jakirović je osvojio naslov Prvaka 1. SuperSport HNL te naslov Prvaka Kupa. Jučer je u Rijeci podigao i Rabuzinovo sunce. Čestitke!

Veterani NK Neretva

Slika ispod, Veterani NK Neretva na proslavi 100-te obljetnice nogometa u Metkoviću, Međugeneracijsku utakmicu odigrali su uoči blagdana sv. Ilije zaštitnika grada i Dana grada Metkovića, 19. srpnja 2019. godine.