PRIJATELJSKA UTAKMICA

Pobjeda djevojčica ŽRK Metković protiv OŽRK Iskra iz Stoca

Danas su djevojčice “A” (2006 i ml.) ŽRK Metkovića odigrale prijateljski susret protiv nešto starijih kolegica (2004./05.) iz OŽRK “Iskra” Stolac.

Igralo se 2×30 minuta, što je prva takva utakmica ovog uzrasta i djevojčice su pokazale fizičku spremnost.

U prvom poluvremenu igralo se gol za gol, te na odmor sa minimalnom prednošću od 8:9 odlaze gošće. Početkom drugog poluvremena mnogo bolja igra djevojčica ŽRK Metković, posebno u obrani i nekoliko odličnih obrana golmanice Laure Erceg, koja kao da je zaključala gol. S nekoliko brzih kontranapada, djevojčice dolaze do najveće prednosti 19:11 u 48. minuti. Na kraju nekoliko neforsiranih tehničkih grešaka omogućuje gošćama da ublaže poraz.

Najviše ohrabruje što se čak devet igračica upisalo u strijelce, što pokazuje želju trenera da što više igračica igra.

Već idući vikend djevojčice putuju na Korčulu, gdje će odigrati dva prijateljska susreta sa svojim vršnjakinjama u Korčuli i Vela Luci.

ŽRK METKOVIĆ – OŽRK ISKRA 19:15 (8:9)

ŽRK METKOVIĆ: Laura Erceg, Lucija Bebić, Petra Obradović 2, Martina Ilić 2, Karla Bokan 3, Lea Erceg 2, Laura Majić 4, Barbara Majić 1, Lana Ilić 1, Josipa Bebić 3, Klara Grmoja 1, Laura Grubišič, Anđela Krešić.

Trener: Jerko Jere Alujević

VISOKA POBJEDA

U vrlo dobroj igri rukometaši Metković Mehanike ostvarili pobjedu

Metković Mehanika u nastavku je prvoligaškog natjecanja s 32:17 (14:9) pobijedila posljednjeplasirani Mornar Crkivenicu.

Tijekom susreta gosti su samo jednom poravnali rezultat i to na samom početku (1:1), a najveću razliku pogodaka domaći su postigli u samoj završnici (32:16).

Oko 200 gledatelja moglo je uživati u vrlo dobroj prestavi metkovskih rukometaša i u golovima.

Sastav i strijelci:
Ilić, Utovac 1, Buljubašić, Cvitanović 2, Bošković 4, Krešić 3, Jurić 1, Čule 3, Kozina, Jurković 2, Milas, Mataga 3, Džono 2, Marević 2, Marković 1, Bezer 8.

Trener: Filip Romić

U redovima Mornar Crikvenice najbolji strijelci bili su Luka Čupić sa 6 i Oliver Lušić s 4 pogotka.