PROSLAVA ZA KRAJ SEZONE

Pionirke ŽNK Neretva prigodnim domjenkom završile uspješnu sezonu

PODJELA BODOVA

Rukometašice Metkovića izborile bod u Makarskoj

U nastavku drugoligaškog natjecanja u rukometu za žene, ŽRK Metković osvojio je bod u Makarskoj, u susretu s ŽRK Hoteli Makarska, a konačan rezultat je bio 27:27 (9:14).

Od samoga početka Metkovke su dale do znanja da žele pobjedu. Stekle su rezultatsku prednost 0:3, 1:4, i 3:4. Makarke su poravnale na 4:4 pa se nakon toga igralo gol za gol. Gošće su opet zaigrale onako kako umiju te su do 23.minute stekle prednost od četiri gola viška (7:11), a u 26. minuti i 8:12. Metković je pojačavao tempo, golovi su padali iz izrađenih akcija pa je na odmor gostujuća ekipa otišla s pet golova viška (9:14).

U prvim sekundama nastavka Metković je postigao novi pogodak za 9:15.

Visoka prednost gošći vrijedila je do 46.minute i poravnanja domaćih igračica na 20:20.

Zatim se igralo gol za gol ili uz minimalno vodstvo Makarki. Konačan rezultat postavila je Sušak udarcem sa sedam metara , za poravnanje , 27:27.

Šteta je što se igračice Metkovića nisu osladile pobjedom, ali ne treba zaboraviti da su se trudile i nastojale pobijediti.

I dalje su na šestom mjestu s ukupno 11 bodova.

Anđela Sušak postigla je 11 golova, Petra Obšivač 7, a  Rita Šiljeg 3, Josipa Bebić 2.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl7 Banner 300×250