SU NERETVA RUN & SPORTSKI CENTAR METKOVIĆ

Otvorene su prijave za 2. kolo SCM Noćne neretvanske lige trčanja

Otvorene su prijave za drugo kolo Noćne neretvanske lige trčanja, a prijave će se primati do popunjenja limita utrke, utrka je na rasporedu 14. srpnja sa startom u 20:30 u Gradskom parku Metković.

II.Kolo SCM Noćna neretvanska liga trčanja

14.07.2019/ Nedjelja / Gradski Park Metković
20:30h Start Djeca do 8god.
20:35h Start Djeca 9-14god.
20:45h Start Seniori

Drugo kolo lige trčanja, kako je već najavljivano uvećava svoju kilometražu za duplo, tako će odrasli trčati dvokružnu utrku na potezu Lučki Most – Šetalište 116. brigade i okret te po dolasku u Gradski park još jedan okret istom dionicom / 5700m /

Djeca će prvi puta biti podijeljena u dvije kategorije, tako će dječaci i curice do 8 godina trčati dionicu od 150 m, a nakon njih startaju dječaci i curice između 9-14 godina, njihova je ruta – Lučki Most *Mala Riva* okret*Lučki Most 500m.

Duljina djeca do 8god.- 150m
Duljina djeca 9-14god.- 500m
Duljina Seniorske utrke – 5700m/ staza dvokružna/ ravna

Prijave se šalju u inbox facebook stranica Neretva Run & Mandarine Halfmarathon Metković, a u prijavi se šalje: Ime i prezime, godište i klub ili grad iz kojeg dolazite… PRIJAVE SE PRIMAJU DO POPUNJENJA LIMITA, TE SE NAKON TOGA NEĆE PRIMATI, poštivajmo limite utrke radi što bolje tehničke organizacije staze i samog događaja.

LIMIT UTRKE DJECE DO 8god. – 30 natjecatelja
LIMITI UTRKE DJECE DO 9-14god. – 30 natjecatelja
LIMIT UTRKE SENIORA -100 natjecatelja

UPLATA ZA SVE NATJECATELJE IZNOSI 10 Hrk ,na dan utrke prilikom preuzimanja startnog broja.
Uplata uključuje : startni broj, rezultate, vodu, voće i sok u cilju.

Sportska Udruga Neretva Run Metković & Sportski Centar Metković
Kontakt Telefon 099 845 3691

1.HRL JUG, 1.KOLO

Rukometašima Metković Mehanike samo jedan bod, iako su bili bolji

U prvom kolu prvenstva prvoligaša, rukometaši Metković Mehanike zahvaljujući vrlo dobroj igri, otišli su na odmor s prednošću od pet pogodaka razlike (11:6).

Na početku, prvi gol postigli su Buzećani (Jakac) za o:1, a onda je Bezer poravnao na 1:1. Još su jednom poveli gosti, a domaći poravnali na 2:2. tada kreće prava navala Metkovaca, njihove su akcije bile odmjerene i dobro pripremljene, pa se rezultat počeo drastično mijenjati u njihovu korist, od 3:2, do 5:3 i 10:3 u 22.minuti. Ne sjećamo se kad je Buzet u prvom dijelu postigao samo šest pogodaka u susretu s Metkovcima, a ovoga puta bilo je upravo tako. I u nastavku bolji domaćin stjecao je i čuvao prednost, 13:9, 19:14 (47.min.), 20:17 (50) i 23:20 u 56.minuti.

Učinilo se kao da domaći pomalo gube koncentraciju zbog umora, dok su se gosti opasno približili poravnanju. Oni su 59.minuti ostvarili treće poravnanje na utakmici (Černeka), a onda u 60.minuti na opće iznenađanje 200-tinjak gledatelja prešli u vodstvo (drugo na utakmici), 24:25.

Na sreću Bruno Bošković sjajnim udarcem poravnao je rezultat na 25:25 i tako svojoj momčadi spasio bod.

Strijelci za Metković Mehaniku: Čavar 1, Ćužić 4, Krešić 3, Gnječ 2,Bošković 4, Jurković 3, Čupić 1, Marević 4, Bezer 3.

Još su igrali: Ilić, Jakić, Nikolić, Marković, Milas, Kozina i Jurić. Trener: Filip Romić.

RK Metković Mehanika – RK Buzet 25:25 (11:6)

Svadbeni salon Dalmata 300×250