Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

PRVA KVALIFIKACIJSKA UTAKMICA ZA 3.HNL JUG

Omladinac slavio u zadnjim minutama susreta protiv Metković

Nogometaši ONK Metkovića odigrali su prvu utakmicu u kvalifikacijama za ulazak u 3.HNL jug s Omladincem u Vranjicu i izgubili 2:0.

Gosti nisu igrali podređenu ulogu, utakmica je bila na kvalitativno dobroj razini, a domaći su imali laganu terensku premoć.

Lijepu priliku za svoju momčad imao je Dragan Brečić u 28.minuti iz slobodnog udarca, ali je lopta promijenila smjer.

Na odmor se otišlo se 0:0, ali su u nastavku i jedni i drugi očekivali pogotke, odnosno pobjedu.

Do gola su prvi put došli igrači Omladinca, pogotkom Kulića za 1:0, u 81.minuti.

Metkovci su pokušavali uzvratiti, ali nisu uspjeli.

U 90+3 minuti za 2:0 pogodio je domaći igrač Brdar, i tu je bio kraja nadanjima gostiju iz Metkovića.

– Zaslužena pobjeda Omladinca, ali nema plakanja. Pred nama je uzvrat u srijedu u Metkoviću i nadamo se isključivo pobjedi za prolaz, – rekao je na kraju trener Metkovića Tomislav Plećaš.

U drugoj utakmicu u Drnišu gostujući GOŠK iz Kaštela pobijedio je domaći DOŠK s 5:0.

SEZONA 2021/2022.

Karate klub ‘Knez Domagoj’ uspješno završio još jednu natjecateljsku sezonu

Nakon dvije godine neizvjesnosti  i zabrane natjecanja i treniranja zbog pandemije COVID 19, napokon smo dočekali jednu sezonu u kojoj su se organizirala natejecanja. Naš klub je sezonu odradio veoma uspješno. Odradili smo 10-tak natjecanja. U klubu smo veoma zadovoljni ovosezonskim rezultatima, posebno zbog okolnosti u kojima smo djelovali posljednje dvije godine, ističe Mijo Volarević te dodaje:

U ovoj sezoni imamo 80-tak osvojenih medalja, i zlatnih i srebrenih i brončanih..

Treba istaknuti da smo bili uspješni i na Državnom prvenstvu za ml. uzraste gdje je naš natjecatelj Matej Kljusurić osvojio 3 mjesto i brončanu medalju. Medalja je za poen izmakla Deanu Knežiću, Za medalju na državnom imale su meč i Erika Vasilj, Lucija Plećaš i Jelena Lazarević.

Naš natjecatelj Matej Kljusurić je svojom medaljom s Državnog prvenstva zaradio  priznanje Športske zajednice grada Metkovića za sebe i za klub.

Moram istaknuti da je ovu sezonu na svojim leđima najviše iznio trener Mladen Kolovrat. Tek u drugom dijelu sezone priskočio mu je trener Ante Bebić, a na samom kraju i trener Mijo Volarević.

Čestitamo svim natjecateljima i trenerima.

Pekarstvo Metkovka – Sirnica Uskrs 300×250