NADOMAK POBJEDE

Nogometašice Neretve i Katarine Zrinski podijelile bodove

Nogometašice Neretve ni nakon pete prvenstvene utakmice nisu osjetile radost pobjede, iako su bile vrlo blizu takvom raspletu.

U prvom dijelu igra ni jedne ni druge ekipe nije mogla zadovoljiti prisutne gledatelje. Bilo je više borbenosti nego kvalitetnih poteza, a i vjetar je donekle zaustavljao razvoj događaja na terenu.

Vidjeli smo dvije do tri prigode Neretve te jednu prigodu igračica Katarine Zrinski.

U drugom dijelu, u 49.minuti gošće preko Dijane Bakač koriste neopreznost obrane Neretve i vode 0:1.

Veronika Terzić vraća nadu svojoj ekipi u 63.minuti krasnim pogotkom. Potom Marija Herceg u 67.minuti poentira za vodstvo Neretve od 2:1, te se činilo da će biti još golova do konačne pobjede.

Ipak, to se nije dogodilo jer je Dijana Bakač svojim drugim golom u 74.minuti priskrbila neodlučeno svojoj ekipi, odnosno jedan bod.

Ne može se igračicama Neretve zamjeriti bilo što, igrale su koliko su mogle i trudile su se. Međutim, u samoj igri nedostajalo je povezanosti u pripremi napadačkih aktivnosti. Ipak, igrat će se još dosta utakmica na kojima će igračice i stručni stožer, sigurno smo, lakše i brže dolaziti u prigode za pogotke.

BOŽIĆNI TURNIR 'RAT VRATARA'

Vratari Škole nogometa ONK Metković Ivan Bebić i Mile Družijanić uspješni na turniru vratara u Stobreču

Jučer su Ivan Bebić i Mile Družijanić, dva vratara iz Škole nogometa ONK Metković, sudjelovali na Božićnom turniru nogometnih vratara Rat vratara u Stobreču gdje je Mile Družijanić osvojio treće mjesto u svojoj kategoriji (2005. godište).

Bravo za mlade Onkovce i njihovog trenera Marija Batinovića koji je, napomenimo, dvije posljednje godine pobjednik turnira u seniorskoj kategoriji!

Info i foto: facebook – ONK Metković

Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250