JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2

GOSTUJUĆI KIKS

Neretva nadigrala Zagoru, ali je izgubila

Neretva u trećem kolu nije nastavila pozitivan niz, Zagora je s 2:1 (1:1) pobijedila i upisala tri boda.

Već u 8. minuti Slugan je iz slobodnog udarca s dvadesetak metara odmjerenim i preciznim udarcem prebacio živi zid gostiju, a lopta je iznenadila Kozinu i odsjela u mreži, za 1:0.

Mario Marić na isteku prvog dijela, u 45.minuti, iako nije bio u dobroj poziciji, pribrano je reagirao i iskosa je s lijeve strane poslao loptu u suprotni dio Zagorine mreže, za poravnanje, 1:1.

TASLAK 740xXXX

Neretva je i u nastavku imala svoje prigode, ali su domaći već u 62. minuti pogodili za 2:1, a strijelac je bio, u skoku glavom, tko će drugi nego Drago Gabrić.

U početnoj postavi, kako je iz zapisnika vidljivo nije bilo Petra Raguža, Eduarda Raguža i Buhača, i Zovka. Priliku za popravni Metkovci imaju već u subotu na svom terenu. Evo izjave trenera Svaguše:

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

– Mi smo nadigrali Zagoru na njezinom terenu, u to nema sumnje, a na igri su nam čestitali i domaćini. Naši igrači imali su nekoliko prilika, zalagali su se, igrali smo napadački, a pogodili su triput okvira vrata Zagore! Nažalost, broje se golovi, a ne gleda se umjetnički dojam. Žao mi je zbog poraza ali okrećemo se subotnjoj utakmici s Uraniom-rekao je trener Neretve.

Jadran se u Pločama dokopao pobjede, 2:1, tek u 90+3 minuti, pogotkom Ivana Marića. Vodstvo gostima donio je Torbarina u 43.minuti, a n a 1:1 poravnao je Marko Musulin u 60. minuti.

Sveznalica 7400xXpx

Neretvanac je kod Kamena uzeo bod (1:1). Poveli su Opuzenci preko Popića u 67., minuti, a domaći poravnali golom Jonjića u 80.minuti.

Arhivska fotografija

U subotu slijedi nastavak prvenstva u 3. NL jug, a u 16. kolu nogometaši NK Neretva na travnjaku ‘Iza Vage’ dočekuju NK Hrvatski vitez iz Posedarja.

Plavo-bijeli su u prvoj ovosezonskoj međusobnoj utakmici u Posedarju doživjeli teški poraz. Nakon prvih 45. minuta i 1:1, u drugom dijelu susreta primaju pet komada te susret završava 6:1, što je jedan od najvećih rezultatskih poraza Neretve. Ako pogledamo sezonu prije, Neretva je bila bolji suparnik. U prvom susretu u gostima je izvukla bod pri rezultatu 2:2, dok je doma s 1:0 uzela puni plijen.

Mogu li odabranici trenera Gorana Galova izvući pozitivan rezultat, ili pak uzvratiti za teški poraz iz prvog dijela prvenstva, preostaje nam vidjeti u subotu, 24. veljače u 14:30.

Nadamo se da će i vjerni ‘Blue-White Killersi‘ doći u velikom broju i u tom naumu podržati svoj voljeni klub.

Hrvatski vitez trenutno zauzima peto mjesto prvenstvene ljestvice s prikupljenih 27 bodova, dok se Neretva nalazi na desetom sa 17 uknjiženih bodova.