IGRAČ, KAPETAN I TRENER
Mario Svaguša se oprostio od kluba i navijača, riječima zahvale a i podrške novom treneru

Bivši trener NK Neretva, Mario Svaguša, oprostio se od svog kluba i navijača uz riječi zahvale, a i podrške igračima i novom treneru Goranu Proleti.
– Želim zahvaliti prije svega igračima, trenerima, upravi i prvenstveno BWK-ima. Već ranije donesena odluka, jer ako nisam 150% unutra, ne želim biti uteg.
Plavo-bijeli dres je ono što jednostavno živiš.
Nisam bio tu zbog interesa, jer meni je čast bilo tu biti igrač, kapiten i na kraju trener ali nisam očekivao biti veteran ???
Ovi momci trebaju podršku isto kao i trener Proleta, i ne sumnjam da će je imati.
Ni sam ne znam zašto je volim.
BWK ??? – završio je obraćanje Svaguša.
Novosti3 danaIZLETIŠTE NA NORINUKonoba Budoni priprema vinsku večer uz vrhunsku gastronomiju i kvalitetna vina
Novosti2 danaNOVI SUSTAV KONTROLE ULASKA U EUKolaps na graničnim prijelazima: Višesatna čekanja u Doljanima, Bijači i Gabela Polju
Novosti3 danaPETAK, 19. LIPNJAShopping Day u FIS centrima – danas popust na cjelokupan asortiman!
Novosti3 danaCENTAR ZA PODUZETNIŠTVO DNŽJavni poziv za subvencionirano korištenje poslovnog prostora u Poduzetničkom inkubatoru Ploče
Novosti22 sataSPOMENIK ŽRTVAMA FAŠISTIČKOG TERORAPolaganjem vijenaca obilježen Dan antifašističke borbe u Metkoviću
Novosti2 danaSKU ISPOD MOSTAPočele pripreme za sezonu kupanja na Neretvi: Uređuju se skakaonice za tradicionalne skokove
Kultura3 danaGKS METKOVIĆ„Pjesmom, plesom i srcem za Dina“: KUD Metković održao emotivan završni koncert
Novosti3 danaDUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJANagrađeni najuspješniji učenici i mentori za izvrsne rezultate na državnim natjecanjima i školskim sportskim prvenstvima





















