KARATE TURNIR DBG OPEN

Karate klubu Knez Domagoj 11 medalja s međunarodnog turnira u Čitluku

Jučer je Karate klub Knez Domagoj nastupio na međunarodnom karate turniru DBG OPEN Čitluk s 18 natjecatelja te ukupno osvojio 11 medalja. Na turniru su nastupila 43 kluba s ukupno 593 natjecatelja.
Karate klub Knez Domagoj, od 11 medalja osvojio je 1 zlato, 3 srebra i 7 bronci.

ZLATO u cicibankama kate osvojila je Gabrijela Bebić.

SREBRA su osvojili:
Jure Ilić u borbama
Marko Ilić u katama
Ivanković  Petra u katama.
BRONCE su osvojili:
Antunović Noa, Herceg Veronika, Kraljević Karmen u katama te u borbama Kljusurić Matej, Plećaš Lucija-Lulu, Plećaš Lucija i Vasilj Erika.
Za klub su još uspješno nastupili Bubalo Gabriela, Ilić Petar,  Knežić Dean, Lazarević Jelena i Kljusurić Petra.
Čestitke klubu i svim natjecateljima na postignutim odličnim rezultatima!

BOD NA KRAJU DOIGRAVANJA ZA OSTANAK

Završena je jedna od najtežih sezona, Neretvanke ćemo i slijedeće godine gledati u Prvoj ligi

Neretvi samo bod na kraju doigravanja za ostanak u 1.HNLŽ.

Nogometašice Neretve i sljedeće će sezone igrati u 1.HNLŽ. Konačno je završena jedna od najtežih sezona u povijesti ne samo Neretve nego i sporta uopće.

U posljednjoj utakmici doigravanja za ostanak, Metkovke su igrale neodlučeno s Viktorijom iz Slavonskog Broda, 2:2 (2:1).

Gošće su u 21. minuti iskoristile neopreznost Neretvine obrane i pogotkom Kurkutović stigle do prednosti od 0:1.

Devet minuta kasnije dobro je reagirala Milinović koja je poravnala na 1:1.

U 39. minuti Marija Matuzić ubacila je loptu u vlastitu mrežu, za vodstvo Neretve, 2:1.

U nastavku su dvije ekipe opet pokazale želju i nastojanja da dođu do pobjede.

U 54. minuti Kurkutović postiže svoj drugi gol, a do kraja ni jedne ni druge nisu uspijevale promijeniti rezultat, koji inače odgovara i jednima i drugima.

Susret kojemu nisu nazočili gledatelji vodio je sudac Dario Košutić iz Šibenika, a Neretva je igrala u sastavu: Kešina, Musulin, Šunjić, Sušak, Matić, Dedaj, Mijoč, Borovac, Bulum, Bokšić (Suton), Milinović (Jurković).

NEXTBIKE 300x250px
Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250