MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR

Ekipa Udruga lađara Jerkovac pobjednik 9. MMT ‘Eugen Erjauc’, ženski dio turnira osvojila ekipa ‘Amigos’

Ekipa Udruga lađara Jerkovac pobjednik je devetog izdanja Memorijalnog malonogometnog turnira ‘Eugen Erjauc’, koji se igra u čast poginulom hrvatskom branitelju.

Jerkovac je u finalu bio bolji od ekipe CB Ćakula s rezultatom 2:0, a strijelci su bili Duje Batinović i Duje Medak.

Treće mjesto osvojila je ekipa Ispod strehe, pobijedili su ekipu Crnog puta s rezultatom 5:0.

Ekipa Amigos (kadetkinje ŽNK Neretva) pobijedile su prošlogodišnje pobjednice ekipu Mirlović Zagora s 2:1, dok je u utakmici za treće mjesto slavila ekipa Orašine.

Najboljim igračem turnira proglašen je Ante Sršen (CB Ćakula), a strijelcem Dinko Vištić (Ispod strehe).

Najbolja strijelkinja i igračica turnira je Gabrijela Prkačin (Amigos).

Ekipa Vatrogasci Čapljina dobila je nagradu za fair play.

Tko je dijelio nagrade i atmosferu s finalne večeri pogledajte u opširnoj fotogaleriji.

9. Memorijalni malonogometni turnir ‘Eugen Erjauc’

II. KOLO DALMATINSKE LIGE u ZADRU

3 zlata, 4 srebra i 4 bronce za Karate klub Metković

Danas je Karate klub Metković nastupio na II. kolu Dalmatinske karate lige u Zadru, na kojem je nastupilo 20 klubova s 285 natjecatelja.
KK Metković je nastupio sa 14 natjecatelja, pod vodstvom trenera Denisa Žderića i Ante Krstičevića. Osvojili  su 11 medalja: 3 zlata, 4 srebra i  4 bronce.
ZLATA u borbama su osvojili:
Ante Leontić, Duje Mihaljević i Dora Galov.
SREBRA u borbama su osvojili:
Nera Grljušić, Duje Žderić, Lucija Utovac i Ema Galov.
BRONCE u borbama  su osvojili:
Karla Pezić, Katja Jerković, Mirko Matić te Luca Maslać u katama.
Nastupili su još Anja Pokrajac, Petar Medak i Laura Bebić, koji su u borbama za broncu izgubili i osvojili 5 mjesta.
Sljedeći tjedan natjecatelji Karate kluba Metković nastupaju na međunarodnom turniru u Herceg Novom, Crna Gora..

Pekarstvo Metkovka – Reklama7 300×250