MALI NOGOMET
Dalmata i UL Jerkovac u finalu prvog MNT ‘Crni put – Sv. Nikola’

Poznati su finalisti prvog Malonogometnog turnira ‘Crni put – Sv. Nikola’ koji se od 24. srpnja odigrava na igralištu OŠ Don Mihovila Pavlinovića.
Finalna utakmica na rasporedu je večeras oko 22:00 sata a igraju je Dalmata i UL Jerkovac. Toj utakmici će prethoditi, u 20:30 sati utakmica za 3. mjesto koju igraju ekipe CB Label Šuškovo i Kod Pere, u polufinalu su bile slabije rezultatima; CB Label – Dalmata 2-4 i Kod Pere – UL Jerkovac 4-7.
Nakon utakmica slijedi dodjela nagrada.
Novosti1 danRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija diljem doline Neretve
Novosti12 satiSUBOTA, 13. LIPNJAPoludnevna škola kajaka za djecu – avantura na vodi uz Narona Kayaking
Novosti2 danaDNEVNA DOZA FIZIKEU Gimnaziji Metković već deset godina traje priča koja ruši predrasude o mladima
Novosti16 satiEVO NA ŠTO TREBA PAZITIPolicija upozorava na sve veći broj prijava prevarenih građana – ovakve poruke nipošto ne otvarajte!
Kultura1 danEUROPSKI DANI ARHEOLOGIJE, 12. - 14. lipnja30 godina od otkrića Augusteuma u Naroni (1995. – 1996.)
Novosti1 danPP DUBROVNIKPolicija i ove godine nagradila najuzornije vozače u prometu
Novosti13 satiZA SIGURNIJE KRETANJE UZ MALU NERETVUOpuzenu odobreno 16 tisuća eura za rekonstrukciju šetnice ispod mosta na DC8
Sport2 danaVK NERETVANSKI GUSARNika Cetina među 11 najboljih juniorki svijeta na Filippi Lido Trophyju
























