ICE PRO 1200
POLIKLINIKA MEDICOR MM 1200×400

2. HRLŽ JUG

Cure ŽRK Metković tijesno izgubile od gošći iz Kaštela

U susretu 2.HRL za žene, igranom u nedjelju u Gradskoj sportskoj dvorani, cure ŽRK Metković su tijesno izgubile od ŽRK Marina Kaštela s 20:22.

Do 14. minute igralo se gol za gol, da bi zatim ŽRK Metković, stekao prednost od 4 gola razlike 9:5 i 14:10. U tom periodu dobra igra Šiljeg, Bebić, Jurilj i sjajne obrane Klarić.

Međutim gošće iz Kaštela se ne predaju, dok kod naših cura dolazi do vidljivog pada snage, posljedično i do nekoliko tehničkih pogrešaka, što snažnije i starije gošće iskusno koriste, te preokreću rezultat na 17:19. Posljednje izjednačenje dolazi u 55. minuti kod 20:20. Zatim jedna pogreška sudaca, što priznaju i gosti iz Kaštela, ali što ne umanjuje u tom periodu bolju igru gošći i bodovi odlaze u Kaštela.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

ŽRK METKOVIĆ – ŽRK MARINA KAŠTELA 20:22

Golove za Metković, postigle su; Josipa Bebić 8, Rita Šiljeg 5, Petra Jurilj 3, Petra Obšivač 2, Lea Erceg i Laura Majić po 1.

Kod gošći su se istakle Lea Lijić sa 5 golova i iskusna Ana Jerković, koja je dobro dirigirala igrom gošći u drugom dijelu.

GENERACIJA 2013. GODIŠTE

Početnici U11 ONK Metkovića srebreni na Turniru prijateljstva u Neumu

Proteklog vikenda u Neumu je održan 4. Turnir prijateljstva u organizaciji HNK Neum, a odlično drugo mjesto u kategoriji 2013. godište osvojili su Početnici U11 ONK Metkovića, predvođeni trenerom Dujom Batinovićem.

Na turniru je zaigralo oko 700 djece, na preko 100 utakmica, a nama je bila zanimljiva kategorija 2013. godišta u kojoj je pobjedu osvojio FK Sarajevo, a drugo mjesto ONK Metković. Treća je bila ekipa NK Široki Brijeg a četvrta ŠF Tempo Ilijaš. Donosimo rezultate.

Polufinale
ONK Metković – Široki Brijeg 1:1 (penali pobjeda)

Finale
ONK Metković – FK Sarajevo 0:6

U kategoriji 2015. godište nastupili su i Početnici U9 ONK Metkovića, međutim imali su jaku skupinu te se nisu plasirali u završnicu turnira.