VESELO BLAGDANSKO DRUŽENJE ZA NAJMLAĐE
Uskršnji zeko stiže u Gradski park Metković

Turistička zajednica Grada Metkovića poziva sve građane, a posebno one najmlađe, na prigodno uskrsno druženje koje će se održati u ponedjeljak, 30. ožujka, u Gradskom parku s početkom u 16 sati.
Glavna atrakcija ovog blagdanskog događanja bit će Uskršnji zeko, koji će dočekati mališane i unijeti pravo uskrsno veselje u park. Organizatori najavljuju zabavno poslijepodne ispunjeno druženjem, plesom i veselom atmosferom, a djeca će imati priliku sudjelovati i u posebno zanimljivoj aktivnosti – potrazi za čokoladnim pisanicama koje će biti skrivene diljem parka.
Očekuje se velik odaziv, a iz Turističke zajednice poručuju kako je cilj događanja stvoriti toplo blagdansko ozračje i pružiti djeci i obiteljima priliku za zajedničko uživanje na otvorenom.
Svi su pozvani da se pridruže i provedu ugodno uskrsno poslijepodne u srcu Metkovića.
Novosti2 danaRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na devet lokacija na području doline Neretve
Novosti3 danaPRIJAVE U TIJEKUIV. Poludnevna škola kajaka za djecu na Norinu
Novosti2 danaSAJAM NA TRGU KRALJA TOMISLAVAObavijest o privremenoj regulaciji prometa i zabrani parkiranja
Novosti2 danaPU DUBROVAČKO-NERETVANSKAOčekivane gužve na cestovnim pravcima i graničnim prijelazima
Novosti1 danUL SV. ILIJA METKOVIĆU nedjelju Lađarski kup Sveti Ilija Metković uz izravan prijenos utrke uživo
Novosti2 danaLITO U KOMARNOJVrijedni članovi Udruge Dite Komarne uređuju sportski park, a najmlađe očekuju priče za laku noć
Novosti2 danaDUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJAOsigurana bespovratna sredstva za vrtić u Otrić-Seocima i Društveni dom u Visočanima
Novosti2 danaMETKOVSKO LJETOU četvrtak otvorenje Skupne izložbe likovnih umjetnika na Skalama III
















