TISKOVNA KONFERENCIJA
Sve je spremno za treće izdanje Mandarine Halfmarathona
Sinoć je u hotelu Narona održana tiskovna konferencija povodom skorog održavanja III. Mandarine Halfmarathona.
Ovogodišnje izdanje će se održati 3. studenoga, a start će biti u Vidu s početkom u 10 sati. Na početku konferencije sve prisutne je pozdravio dogradonačelnik Damir Rajič koji je naglasio važnost održavanja događaja poput ovoga.
Predsjednik SU Neretva Run Ruđer Bošković je rekao kako je ove godine dosad prijavljeno 680 trkača iz 17 država. Ove godine ne održava se dječja utrka zbog tehničkih razloga, a odražavaju se dvije utrke: Mandarine Halfmarathon i utrka na 5 kilometara – Studena 5K. Obje utrke imaju cilj u Gradskom parku.
Važno je naglasiti i da je izrađen prometni elaborat utrke te se građani mole za razumijevanje radi sigurnosti svih sudionika što bi trebalo biti na prvom mjestu. Glavni sponzor ovogodišnjeg polumaratona je Grad Metković.
Cijelu tiskovnu konferenciju smo prenosili uživo i možete je pogledati u priloženom videu.
Novosti2 danaZAHVALAMinistranti župe sv. Nikole biskupa oprostili se od don Igora
Sport2 danaNOSI MI SE 'NARANČASTA' BOJA...Od Maestrala i Neretve do Premier lige: Put Sergeja Jakirovića vrijedan sna svakog mladog nogometaša
Novosti3 danaGO HSU PLOČENova energija za umirovljenike u Pločama: Ivana Milićević izabrana za predsjednicu HSU-a
Novosti1 danZAGREB 2026.UDVDR DNŽ na 30. Svehrvatskom sportskom natjecanju dragovoljaca i veterana u Zagrebu
Crna kronika18 satiPP METKOVIĆZatvorska i novčana kazna te oduzimanje vozila za ponavljača prekršaja iz domene zlouporabe droga
Novosti2 danaVJERA, DRUŽENJE, IGRA I ZAJEDNIŠTVOU Gabela Polju ovogodišnje „Sidro“ okupilo 280 djece iz neretvanskih župa
Novosti19 satiCRKVA GOSPE SNJEŽNEŽupa Vid oprostila se od don Mile Čale
Sport1 danPLAVO-BIJELI, A ZLATNINeretva osvojila Brotnjo kup 2026. u dvije kategorije: U-15 i U-13





















