FOTOKOMENTAR
Što kažete na dizajn novih betonskih graničnika?

Na sam pogled na nove ‘kockice’ koje se postavljaju centrom našeg grada ne možete ostati ravnodušni. Betonski su to graničnici koje bi trebali služiti pješacima i onemogućiti parkiranje na nogostupu. Međutim, zbog svog oblika i površine na nekim mjestima zauzimaju i do trećinu hodnog prosotra, te kao takvi pomalo su opasni upravo za te pješake.
Hrapavi, kockastog oblika sa obloženim kamenčićima… Dok se drugi gradovi trude svakim novim detaljom doprinijeti vizuri grada, naši graničnici su dizajnirani da niti jedan slučajno okrznuti prolaznik ne prođe bezbolno. Ali to je možda samo naše mišljenje? Što vi kažete na nove ‘kockice’ koje se ovih dana postavljaju po našem gradu?
Crna kronika1 danDRAMA KOD METKOVIĆALiječnici se i dalje u bolnici bore za život 14-godišnjaka; pao je s romobila, oživljavali ga djelatnici Hitne pomoći…
Novosti1 danOBAVIJESTOtkazana manifestacija ‘Rijekom neretvanskih riječi’
Novosti2 danaOPUZENSKO LITOKlapska pjesma vraća se na opuzensku pjacu: U subotu prva Smotra klapa „Pivci moji ne pivajte“
Novosti3 danaGRADSKA SPORTSKA DVORANADan obitelji u Rukometnoj akademiji Jerkovac
Kultura1 danPRVI DAN LJETADrago Dragan Erak na Ušću Neretve izradio umjetničku instalaciju od soli “Bijela Zvijezda Mora”
Novosti3 danaPUTNIKOVIĆ, PELJEŠACPoziv na stručni skup ‘Terapije pomoću konja – iskustva i perspektive’
Novosti3 danaKOŠARKAŠKO IGRALIŠTEUdruga mladih ‘Kolektiv’ bogatim programom zaključila projekt „Ritam grada“
Novosti1 danTRUPIJADA SV. LIBERANA OPĆINE ZAŽABLJERodijaci i Gusarice pobjednici Trupijade: Još jedno nezaboravno izdanje završilo koncertom Tihe Orlića



























