STOŽER CIVILNE ZAŠTITE
Pet novih slučajeva zaraze koronavirusom u županiji, među njima i mlađi muškarac iz Metkovića

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježeno je 5 novih slučajeva zaraze koronavirusom. Riječ je o dvije muške osobe iz Dubrovnika mlađe i srednje životne dobi, muškoj i ženskoj osobi iz Župe dubrovačke srednjih godina, te mlađem muškarcu iz Metkovića.
Za njih troje je utvrđena epidemiološka veza, a za preostalo dvoje je obrada u tijeku. Izliječena je jedna osoba iz Župe dubrovačke.
Ukupno je hospitalizirano 6 osoba u OB Dubrovnik. Od početka pandemije na analizu je poslano 4797 uzoraka.
U samoizolaciji se nalaze 183 osobe, a u posljednja 24 sata nije utvrđeno kršenje mjere samoizlacije. Od početka pandemije utvrđeno je ukupno 40 slučaja kršenja samoizolacije.
Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih propisanih mjera od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.
Novosti2 danaBLAGDAN TIJELOVOTrgovine Pekarstvo Metkovka neće raditi u četvrtak, 4. lipnja
Novosti2 danaGRAD METKOVIĆPoziv vlasnicima/posjednicima zapuštenih i neurednih zemljišta, okućnica i ograda
Crna kronika2 danaPP METKOVIĆKazneno prijavljen za prodaju marihuane i kokaina
Sport3 danaGOLIJADA ZA KRAJ SEZONENeretva ispratila Hrvatski vitez s osam pogodaka, Galov poručio: “Na dobrom smo putu”
Novosti3 danaPROJEKT GECO 2.2Održana II. nacionalna konferencija u sklopu projekta Green economy and CO2.2
Novosti3 danaZA TRI PROJEKTA ODOBRENO 130 TISUĆA EURABespovratna sredstva za nove projekte u Općini Kula Norinska
Novosti2 danaSTADION IZA VAGEU Metkoviću održana završnica Olimpijskog festivala dječjih vrtića Dubrovačko-neretvanske županije
Sport3 danaTRENINZI I EDUKATIVNE RADIONICEPočinje provedba projekta „Grad rukometa igra za djecu i mlade – teren za sve“






















