Ostanimo u kontaktu
MAXMART Akcija na keramiku 20+50 posto
DALMATA JURA SHOP – Katalog Akcija 1200×400
GAZ Benz 1200x400px
Zoran Popović, HDZ – Lokalni izbori Opuzen 2025
CAPITAL COMPANY – Prodaja stanova

KAZALIŠTE

Dječja predstava na terasi muzeja u Vidu

Objavljeno prije

Sinoć, 15. kolovoza na terasi Arheološkog muzeja Narona održana je Zabavno-poučna kazališna predstava “Bonton ili kako pristojno provesti dan” prema ideji i izvedbi Kristijana Ugrine kojeg se mnogi sjećaju kao voditelja TV igre Hugo.

Glavni, i jedini lik ove priče je Bonko Tončić, veseljak koji djecu uči pravilima lijepog ponašanja, osnovama higijene, ponašanju za stolom i zdravoj prehrani. Kroz jedan uobičajeni dan u životu djeteta, Bonko Tončić prolazi sve primjere i situacije u kojima je potrebno primijeniti pravila bontona, te objašnjava kako to učiniti.

Terasa je bila puna i djeca su odlično reagirala na glumčeve dijaloge s njima na kraju izašavši na pozornicu. Predstava je održana u organizaciji Udruge mladih Vid i suorganizaciji Grada Metkovića.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Prenosi Vid.hr

GALERIJA GKS-a METKOVIĆ

Vokalni ansambl Antiphonus nastupio u Metkoviću

Objavljeno prije

antiphonus 1
Foto: Metkovic.hr

U Galeriji Gradskoga kulturnoga središta u Metkoviću sinoć je koncert održao Vokalni ansambl Antiphonus.

Riječ je o sastavu koji djeluje pod vodstvom maestra Tomislava Fačinija, a svojim glazbenim umijećem publiku u Metkoviću su oduševile sopranistice Anabela Barić i Monika Cerovčec te mo. Franjo Bilić koji ih je pratio na orguljama. Prava glazbena poslastica bila je izvedba djela Françoisa Couperina “Leçons de Ténèbres” (Jeremijine tužaljke) koje se u Hrvatskoj rijetko izvodi.

Podsjetimo, koncert je održan u okviru Koncertnog ciklusa Hrvatske (konci.hr). Riječ je o ciklusu koji organizira Hrvatska udruga glazbenih organizatora pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske. Među lokalnim organizatorima bila je i Ustanova za kulturu i sport Metković.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740
Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Sretan Uskrs
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije