RESTORAN LOPOČ
Izletište na Norinu i Gusarska večer u srcu močvare

U prekrasnom ambijentu izletišta na rječici Norin, kojeg je za svoje posjetitelje uredio Restoran Lopoč iz Momića, sinoć je upriličen zabavni program Gusarska večer u srcu močvare.
Kako smo već najavljivali, Gusarska večer u srcu močvare održavat će se svakoga petaka, gdje na prekrasnom izletištu možete provesti lijepu večer u ugodnom ambijentu gusarskog otoka uz muzičare, autohtono piće i izvrsnu gastro ponudu. Iskoristite ovu jedinstvenu ponudu kako bi svoje prijatelje poveli na vožnju neretvanskom lađom i upoznali ih s ljepotama koje pruža neretvanska dolina.
Donosimo kratku foto-galeriju…
Novosti1 danRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ne radi u petak – na Praznik rada, dok će u nedjelju raditi na tri lokacije
Crna kronika3 danaMOBINEPožar u obiteljskoj kući u Metkoviću, prethodila mu eksplozija
Crna kronika18 satiVOZAČI PRIPAZITETeška prometna nesreća na Jadranskoj magistrali u Opuzenu
Novosti3 danaDUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJAUručeni ugovori udrugama koje pomažu najranjivijim skupinama
Crna kronika3 danaNADOPUNAPregledom svih odgojno-obrazovnih ustanova utvrđeno kako se radi o lažnim dojavama
Novosti2 danaOPĆINA KULA NORINSKADesne: u tijeku projekt izgradnje optičke mreže, slijedi popis zainteresiranih korisnika
Sport1 danSTADION IZA VAGENeretva danas protiv Grka za finale Županijskog kupa
Sport23 sataKOMISIJA ZA LICENCIRANJE HNSNogometni klub Neretva dobio licencu za Drugu NL
























































