DOM ZDRAVLJA METKOVIĆ
Cijepljenje protiv koronavirusa kroz mjesec rujan

Dom zdravlja Metković nastavlja s cijepljenjem protiv koronavirusa i kroz mjesec rujan.
Cijeljenje će se održati u Domu zdravlja Metković 15. rujna od 11 do 13 sati. Na raspolaganju su sve vrste cjepiva, a cijepiti se mogu sve osobe sa Hrvatskim OIB-om.
U ponudi je i novo cjepivo Nuvaxovid koje se prima u dvije doze u razmaku od tri tjedna. Mogu ga primiti osobe starije od 18 godina i ne smije se miješati sa ostalim cjepivima.
Novosti1 danBLAGDAN TIJELOVOTrgovine Pekarstvo Metkovka neće raditi u četvrtak, 4. lipnja
Novosti3 danaPODNESITE PRIJAVU ZA DODJELU POTPORAJavni poziv za poticanje poduzetništva u gradu Metkoviću za 2026. godinu
Sport3 danaMETKOVIĆ IMA DVOSTRUKE PRVAKE!Najmlađi rukometaši RK Metković Zalmo i RA Jerkovac pokorili županiju
Crna kronika11 satiPP METKOVIĆKazneno prijavljen za prodaju marihuane i kokaina
Novosti3 danaZA DJECU OD 6 DO 11 GODINAGimnazija Metković poziva male znanstvenike na 7. Dnevnu dozu fizike
Novosti2 danaUTRKA TRUPAMA U PAROVIMAOtvorene prijave za još jedno izdanje Trupijade sv. Liberana
Sport2 danaGOLIJADA ZA KRAJ SEZONENeretva ispratila Hrvatski vitez s osam pogodaka, Galov poručio: “Na dobrom smo putu”
Novosti7 satiGRAD METKOVIĆPoziv vlasnicima/posjednicima zapuštenih i neurednih zemljišta, okućnica i ograda






















