4. LAĐARSKI KUP GRADA ZAGREBA

Prvo mjesto pripalo Udruzi lađara Gusari – Komin

Na 4. Lađarskom kupu Grada Zagreba održanom danas, 25. svibnja na Jarunu u organizaciji Udruge lađara Neretve, Grada Zagreba, Turističke zajednice Grada Zagreba i Hrvatskog zavoda za transfuzijsku medicinu, prvo je mjesto zauzela jedna od trenutno najspremnijih i najtrofejnijih ekipa Udruga lađara Gusari – Komin.

Drugo mjesto pripalo je lađarima Crnoga puta, a treće mjesto ekipi Siska.

Na devet kilometara dugoj utrci veslalo je šesnaest ekipa iz doline Neretve i kontinetalne Hrvatske. Konačni poredak:

16. Domagojevi gusari Vid

Odličja je pobjednicima u ime gradonačelnika grada Zagreba Milana Bandića dodijelio profesor Mladen Bušić.

Donosimo nekoliko fotografija s današnjeg Lađarskog kupa i video proglašenja pobjednika, a Udruzi lađara Gusari – Komin čestitamo na pobjedi!

MEĐUNARODNI DBG TURNIR

5 zlata, 2 srebra i 2 bronce za Karate klub Metković s turnira u Čitluku

Danas je Karate klub Metković nastupio u Čitluku, BiH na međunarodnom klupskom karate turniru DBG OPEN na kojem su nastupila 43 kluba iz 6 zemalja  za 593 natjecatelja.
Karate klub Metković nastupio je sa 9 natjecatelja iz mlađih uzrasta u borbama, pod vodstvom trenera DINA ŽDERIĆA, koji su osvojili 9 medalja, od čega 5 zlata,  2 srebra i  2 bronce.
– JOSIP ĆERLEK
Sedam finalnih borbi i osvojenih 5 zlata pokazatelj su stručno odrađenih ljetnih priprema i dobar početak drugog dijela sezone 2019

Sutra 5 natjecatelja kadetskog i juniorskog uzrasta Karate kluba Metković odlazi put Podgorice, Crna Gora na međunarodni klupski karate turnir  KUP Šampiona, gdje su prijavljena 43 kluba iz 8 zemalja sa 675 natjecatelja.

Pekarstvo Metkovka – Reklama7 300×250