VK NERETVANSKI GUSAR
Završena III. faza besplatne škole veslanja

U OŠ don Mihovila Pavlinovića održano je natjecanje na ergometrima, čime je VK Neretvanski gusar proveo i III. fazu projekta besplatne škole veslanja.
Na natjecanju je sudjelovao i dio učenika OŠ Kula Norinska. Nakon natjecanja, svim natjecateljima podijeljene su majice s logotipom projekta, a najuspješnijima medalje.
„Naš dugogodišnji projekt besplatne škole veslanja u posljednje tri godine prepoznat je u Ministarstvu turizma i sporta, i svake godine donosi uspješne rezultate, a dio polaznika škole veslanja nastavi trenirati u klubu, na što smo iznimno ponosni. Ovim putem se zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način sudjelovali u projektu te želimo sretne i blagoslovljene nadolazeće blagdane“, poručili su iz VK Neretvanski gusar.
Više fotografija možete pogledati na stranici VK Neretvanski gusar.
PRATITE UŽIVO
Boćari Metkovića u Jadranovu brane četvrtu poziciju koja vodi u Ligu za prvaka

U drugom kolu nastavka prvenstva Super lige Hrvatske, boćari BK Metković ove subote, 15. veljače, gostuju kod ekipe Sveti Jakov u Jadranovu.
Sveti Jakov je mlada i kvalitetna ekipa koja trenutno zauzima peto mjesto na ljestvici s tri boda manje od Metkovića. Pred domaćom publikom sigurno će tražiti priliku za osvajanje bodova i pokušati ugroziti Metkovce koji se nalaze na četvrtoj poziciji, koja vodi u Ligu za prvaka.
Ovaj dvoboj ima posebnu težinu s obzirom na prošlu sezonu, kada je upravo ova međusobna utakmica odlučila putnika među četiri najbolje ekipe. Tada je Sveti Jakov na svom terenu slavio rezultatom 19:7 i napravio rošadu na ljestvici te igrao Ligu za prvaka.
Utakmica se igra danas, 15. veljače, s početkom u 15:00 sati.
Svi ljubitelji boćanja moći će susret pratiti uživo putem video prijenosa dostupnog na vrhu ove stranice.
Stanje na ljestvici nakon 8. kola
- Pula – 18 bodova
- Zrinjevac – 15 bodova
- Istra Poreč – 12 bodova
- Metković – 12 bodova
- Sveti Jakov-Jadranovo – 9 bodova
- Otok – 3 boda
- Pazin – 3 boda
- Novosti3 danaLISTA DEŽURNIH TRGOVINA
Pekarstvo Metkovka u nedjelju radi na tri lokacije u Metkoviću
- Novosti3 danaEVO ŠTO VAS SVE ČEKA U MAXMART-U
Razveselite sebe i sebi najdraže ovog Valentinova uz MaxMart popuste
- Novosti3 danaVALENTINOVSKO IZDANJE
U posebnom ‘sexy ljubavnom’ Pub MTKvizu najbolje se snašla ekipa ‘Kwiz Khalifa’
- Kultura3 danaGKS METKOVIĆ
Glumci HNK Zadar s predstavom ‘Laž’ oduševili metkovsku publiku