PRATITE UŽIVO OD 17 SATI
Utrka kupskih čamaca Stari Brod – Letovanić
Danas, 30. kolovoza u 17 sati donosimo uživo prijenos Utrke kupskih čamaca Stari Brod – Letovanić, na kojoj sudjeluje preko 20 posada u 3 kategorije, što je čini najjačom utrkom do sada.
Velika borba vodit će se između pobjednika Maratona lađa Udruge lađara Zagreb, Stabline i Bjelovara te sisačkih lađara koji su i dalje veliki favoriti kao višestruki pobjednici Utrke.
Utrku kupskih čamaca Stari Brod – Letovanić pratite uživo od 17 sati putem portala Metković NEWS, putem video priloga u vrhu ove objave.
PRVI SUSRET 24. KOLA - 3. NL JUG
Neretva remizirala u Makarskoj, ostaje druga na ljestvici

Nogometaši NK Neretva u srijedu, 23. travnja, gostovali su u Makarskoj, gdje su u sklopu 24. kola 3. NL Jug remizirali s domaćim HRNK Zmaj. Utakmica je završila rezultatom 1:1 (0:0), a odigrana je ranije zbog turnira u Makarskoj a i krizmi koje se ove subote održavaju u Župi sv. Ilije u Metkoviću.
Oba pogotka postignuta su početkom drugog poluvremena. Neretva je povela preko Marija Marića u 48. minuti, no domaćin je devet minuta kasnije izjednačio pogotkom Morena Vuškovića.
Ovim bodom Neretva ostaje na drugom mjestu prvenstvene ljestvice s ukupno 47 bodova — tri manje od vodećeg Uskoka i tri više od trećeplasiranog Zadra.
U idućem kolu, koje je Plavo-bijeli opet igraju ranije, u srijedu 30. travnja u 17:00, Neretva na domaćem terenu dočekuje NK GOŠK Dubrovnik 1919.
- Novosti2 sataLISTA DEŽURNIH TRGOVINA
Pekarstvo Metkovka za Vas radi i ove nedjelje!
- Novosti1 danŽUPA SV. ILIJE METKOVIĆ
Uskrsni ponedjeljak i četiri krštenja u crkvi sv. Franje na Kladi
- Kultura3 danaŽUPA SV. STJEPANA PRVOMUČENIKA
Festival žudija u Opuzenu okupio čuvare Kristova groba iz preko 30 župa iz Hrvatske i BiH
- Novosti2 danaDOSAD REALIZIRANO VIŠE OD STO VEZOVA
Dubrovačko-neretvanska županija i Općina Slivno zajednički uređuju obalu i šetnicu u Blacama