AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

BODOVI OSTALI U PULI

Sreća nikako da ‘pomazi’ boćare Metkovića, ovog puta pobjeda im izmakla u samoj završnici susreta

U subotu su odigrane utakmice 4. kola u Super ligi za boćare, boćari Metkovića su na gostovanju u Puli od istoimenog kluba izgubili s 18:8. Tako ni nakon četiri kola nemaju niti jednu  pobjedu, odnosno niti jedan bod te se nalaze na devetom mjestu od 10 klubova.

Iako se prema konačnom rezultatu to ne bi dalo zaključiti, sve je bilo otvoreno sve do 15-ak minuta prije samoga kraja. Tada su Metkovci izgubili dvije posljednje discipline (u posljednje tri ruke) i oprostili se s nadama u pozitivan ishod susreta.

Na početku su minimalnim rezultatima poene izgubili Dodig i Čorluka (pojedinci), a domaći su upisali poene u ‘trojci’, ‘klasičnom’ i brzinskom izbijanju. Boćari Metković zatim su osvojili poene u brzinskom (M. Čorluka), preciznom (Dodig), brzinskom štafetnom izbijanju (M. i A. Čorluka) te u paru klasično (Kaznačić, Prlaguzić). Ostalo je bilo na strani Pule.

PAKET24 PREMIJER LIGA

Metković Mehanika upisala novi gostujući poraz u Velikoj Gorici

U sklopu 3. kola Paket24 Premijer lige, rukometaši Metković Mehanike u nedjelju su gostovali u Velikoj Gorici gdje su izgubili od HRK Gorica s rezultatom 30:26.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena (13:12), domaćin se odvojio pri početku drugog, u jednom trenutku na šest golova razlike (20:14), te je prednost držao do samog kraja utakmice 30:26.

U redovima Metković Mehanike najbolje su se iskazali Antonio Cvitanović i Josip Čutura sa po 7 pogodaka te Josip Bezer sa 4 pogotka.

Nakon prva tri kola RK Metković Mehanika nalazi se na 7. mjestu tablice Lige A Paket24 Premijer lige, sa uknjižena dva gostujuća poraza i pobjedom na domaćem parketu. U četvrtom kolu, koje se igra u nedjelju, 1. listopada, u Metković stiže RK Rudar iz Ruda.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250