Dalmata - Jura Shop Vas časti niskim cijenama! LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

GOŠĆE ISKUSNIJE

Rukometašice Metkovića nisu uspjele pobijediti Orkana

U drugoligaškom rukometnom natjecanju Orkan iz Dugog Rata pobijedio je u Metkoviću domaći ŽRK Metković, 25:27 (13:14).

Mora se priznati da su gošće pobjedu zaslužile, ali valja istaknuti i činjenicu da mlade Metkovke nisu razočarale svojom igrom.

Sveznalica 7400xXpx

Što se prvog dijela tiče Orkan je češće bio u prednosti od jednog do 3 gola, ali je Metković u 20.minuti poravnao na 11:11 i potom stekao prednost od jednog gola, 12:11 u 22.minuti.

Ipak, iskusnije gošće na odmor odlaze s jednim pogotkom viška (13:14).

I u nastavku gotovo ista slika na terenu. Konačne pobjednice imale su u 40.minuti četiri gola više (16:20), ali, Metković se svim silama trudio poravnati u čemu je uspio u 49.minuti (21:21).

Igralo se gol za gol, s naznakom da su domaće igračice uspjele poravnati rezultat u više navrata, 22:22, 23:23 i 24:24 ! Ipak, Orkan nije dopustio iznenađenje ,ponovo su gošće stekle prednost od tri razlike u jednom trenutku (24:27), a Metković je uspio postići još jedan pogodak za konačnih 25:27.

Petra Obšivač postigla je 8 golova, Srna 6, Obradović 4, Bebić 3, te Družijanić i Šiljeg po dva gola. Marina Šćurla 11 puta pogađala je domaću mrežu.

ŽENSKA U15 REPREZENTACIJA HRVATSKE NA PRIPREMAMA U MEDULINU

U stožeru trener vratarki Duško Mijoč, od danas na pripremama i Petra Obradović, Petra Menalo i Lana Bebić

Ženska U15 reprezentacija Hrvatske nalazi se na pripremama u Medulinu, a u stožeru kao trener vratarki je i trener iz ŽNK Neretva Duško Mijoč.

Pozvana je bila i Gabrijela Prkačin, međutim poziv je morala otkazati zbog ozljede na utakmici sa Dinamom.

Također ispred ŽNK Neretva od danas su u Medulinu i Petra Obradović, Petra Menalo i Lana Bebić, sve tri u kampu za djevojčice 2008 i 2009 godište.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250