ICE PRO 1200
POLIKLINIKA MEDICOR MM 1200×400

2.HRLŽ JUG

Rukometašice Metkovića bolje od Zadranki

Nakon što su prošli vikend na svom parketu odigrale čak dvije utakmice, te ostvarile pobjedu nad ŽRK Knin i poraz od RK Dugopolja, danas su djevojke ŽRK Metković ponovo u svojoj dvorani odigrali susret sa ŽRK Zadrom.

Zadranke su se uspjele donekle suprotstaviti našim curama samo prvo poluvrijeme, koje su unatoč tome uz osam pogodaka Bebić, četiri Šiljeg, dva Obšivač i jednim Jurilj, naše cure riješile u svoju korist rezultatom 15:11.

U drugom poluvremenu utakmica je išla u samo jednom smjeru pa je pitanje bilo samo sa kojom će razlikom rukometašice Metkovića pobijediti.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Na kraju je na semaforu ostao rezultat 38:23.

Zadnju utakmicu naše rukometašice igraju već u srijedu u Omišu protiv Orkana.

Najviše golova za Metković, postigle su; Josipa Bebić 12, Rita Šiljeg 6, Petra Obšivač 5 i Andrea Pletikosić 4.

Kod gošći najviše pogodaka ostvarile su; Lara Vrsaljko 8 i Nives Opsenica 6.

Ovom pobjedom djevojke ŽRK Metković se nalaze na petom mjestu prvenstvene ljestvice 2.HRLŽ Jug, sa 14 bodova iz 15 utakmica.

GENERACIJA 2013. GODIŠTE

Početnici U11 ONK Metkovića srebreni na Turniru prijateljstva u Neumu

Proteklog vikenda u Neumu je održan 4. Turnir prijateljstva u organizaciji HNK Neum, a odlično drugo mjesto u kategoriji 2013. godište osvojili su Početnici U11 ONK Metkovića, predvođeni trenerom Dujom Batinovićem.

Na turniru je zaigralo oko 700 djece, na preko 100 utakmica, a nama je bila zanimljiva kategorija 2013. godišta u kojoj je pobjedu osvojio FK Sarajevo, a drugo mjesto ONK Metković. Treća je bila ekipa NK Široki Brijeg a četvrta ŠF Tempo Ilijaš. Donosimo rezultate.

Polufinale
ONK Metković – Široki Brijeg 1:1 (penali pobjeda)

Finale
ONK Metković – FK Sarajevo 0:6

U kategoriji 2015. godište nastupili su i Početnici U9 ONK Metkovića, međutim imali su jaku skupinu te se nisu plasirali u završnicu turnira.