Ostanimo u kontaktu
LPG Narona MAXMART Opuzen
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2
ICE PRO 1200
GAZ Benz 1200x400px
PIVAC 2 1200×300
PIVAC 1200×300
NERA ETWA FEST

PRIJAVE ZA ŽENSKI DIO TURNIRA OTVORENE DO 5. SRPNJA

Poznati parovi 14. Memorijalnog malonogometnog turnira ‘Eugen Erjauc’

Objavljeno prije

Foto: Arhiva Metković NEWS

Poznati su parovi ovogodišnjeg izdanja Memorijalnog malonogometnog turnira ‘Eugen Erjauc’, koji se u sjećanje na poginulog hrvatskog branitelja po 14. put igra na SC Orašina.

Prijavljeno je ukupno 18 ekipa, a nositelji po skupinama su domaćini turnira MNK Killersi te UL Jerkovac, Dalmata Jura Shop i 3M Tatini sinovi.

Prve ekipe u skupinama prolaze direktno u četvrtfinale, dok druge i trećeplasirane igraju osminu finala.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Prijave za ženski dio turnir su još u tijeku (do 5. srpnja), a dosad se prijavilo 6 ekipa.

Donosimo raspored za srijedu i četvrtak te raspored parova po skupinama

RENT-A-CAR M 740

SRIJEDA 03.07.2024

19:50 Otvaranje turnira
20:00 Dalmata – Pušara
21:10 Roki i Boki – Mnk Crni put juniori
21:50 Gostiona Crazy Horse – Mladi Litnji sladoledi

ČETVRTAK 04.07 2024

20:15 Hangover – Mnk Crni put juniori
21:00 Boogie Bar Gabela – Winerprodukt
21:40 Boogie Bar Gabela – Štrumfovi

Raspored po skupinama

SKUPINA A

  • MNK KILERSI ISKOPI BORAS
  • MNK CRNI PUT JUNIORI
  • HANGOVER
  • ROKI I BOKI

SKUPINA B

  • UL. JERKOVAC
  • COSTA NOSTRA
  • MODRIČ
  • MNK VID VETERANI

SKUPINA C

  • DALMATA JURA SHOP
  • VINER PRODUKT
  • PUŠARA
  • ŠTRUMFOVI
  • BOGIE BAR GABELA

SKUPINA D

  • TATINI SINOVI
  • GOSTIONA CRAZY HORSE
  • OTRIĆ SEOCI
  • P&P
  • MLADI LITNJI SLADOLEDI

SC ORAŠINA - PONEDJELJAK, 22. SRPNJA

Tko će podići Trofej svetog Ilije i ponijeti naslov 14. izdanja Memorijala ‘Eugen Erjauc’

Objavljeno prije

U ponedjeljak, 22. srpnja na rasporedu je završnica ovogodišnjeg izdanja Memorijalnog malonogometnog turnira ‘Eugen Erjauc’ u muškoj konkurenciji, koji se već po 14. put igra u čast poginulog hrvatskog branitelja.

Na rasporedu su polufinalni susreti između ekipa Pušara i Modriči te Dalmata i Otrić-Seoci. Nakon toga slijedi utakmica za treće mjesto te finalni susret.

Tko će ove godine podići prijelazni Trofej svetog Ilije doznat ćemo u ponedjeljak iza 22 sata. Vidimo se na Orašini!

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Raspored finalne večeri turnira

Polufinale
20:00 Pušara – Modrič
20:45 Dalmata – Otrić-Seoci

21:30 Utakmica za treće mjesto
22:15 Finale
22:50 Dodjela odličja i zatvaranje 14 izdanja turnira

RENT-A-CAR M 740

Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Bakin Kruh
SNJEŽANA ĆUŽE Biseri 300px

Najčitanije