AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

KARATE KLUB METKOVIĆ VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA

Postanite dio sportske obitelji koja je vlasnik brojnih državnih i međunarodnih medalja

Karate klub Metković vrši upis novih članova. Klupska karate škola može se upisati već od 5 godina pa na više. Treninzi su u popularnim terminima, prilagođeni Vašem vremenu,  ponedjeljak, srijeda i petak, u 18,00; 19,00 i 20,00 sati kod trgovačkog centra Tommy ispod nadvožnjaka.

Upis se može izvršiti na linku ili na tel. 098 171 36 36 pozivom, sms, whatsapp, viber ili messenger.

Sveznalica 7400xXpx

Postanite dio sportske obitelji koja je vlasnik 37 državnih medalja, te 4 Balkanske (12 zemalja) za našu reprezentaciju Hrvatske.

Treninge vodi stručni tim od 3  trenera karatea sa diplomama Kinezioloških fakulteta i Olimpijske akademije,

• Denis Žderić trener karatea 5 DAN,
  • Dino Žderić trener karatea 2 DAN,
  • Dario Bukvić trener karatea 1 DAN,

te pomoćni treneri:

• Zlatko Pavlović 1 DAN i
  • Ante Krstičević 1 DAN.

Klub posjeduje prostor na korištenje 24 sata, ima vlastitu teretanu,  sve rekvizite za karate sport, dvoranu od 150 m2 sa karate pod strunjačama (tatami). Sve je to pokazatelj da su spremni da Vaše dijete naprave šampionom.

Sve o klubu:

1.ŽNL DUBROVAČKO NERETVANSKA

ONK Metković podijelio bodove u Orebiću, Croatia prejaka za Maestral u Gabrilima, Gusaru remi sa Sokolom

U subotu su odigrane pretposljednje utakmice prvog dijela sezone 1. ŽNL Dubrovačko-neretvanske. Od neretvanskih klubova ONK Metković je podijelio bodove na gostovanju u Orebiću, Maestral je izgubio od Croatie u Gabrilima, a Gusar na Jadranovu remizirao sa Sokolom.

Pogodak za vodstvo ONK Metkovića na Haštriću u 44. minuti je postigao Andrej Vidačković. U drugom dijelu domaći su propustili priliku za izjednačenje s bijele točke u 68′, da bi ipak u 88. minuti došli do boda.

ONK Metković – NK Orebić 1:1 (0:1)

Croatia Gabrile je na svom Sv.Martinu sasvim zasluženo došla do pobjede 4:0 sa trećeplasiranim Maestralom te ih preskočila na prvenstvenoj ljestvici.

Dva gola postigao je Tin Vidak (40′, 43′), a po jednog Luka Perak (46′) i Domagoj Ljubišić (80′)

NK Croatia – NK Maestral 4:0 (2:0)

U utakmici odigranoj na Jadranovu Gusar iz Komina je podijelio bodove sa ekipom Sokola.

NK Gusar – NK Sokol 1:1

Pogledajmo sve rezultate i prvenstvenu ljestvicu.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250