NERETVA U ČAKOVCU OSIGURALA OSTANAK

Pogotkom Lorene Ljubice Bulum ŽNK Neretva osigurala ostanak u Prvoj ligi

Konačno prave vijesti s gostovanja nogometašica Neretve. Pobijedile su Metkovke u gostima Katarinu Zrinski, na igralištu NK Omladinac, Novo Selo Rok,s 1:0, pogotkom Lorene Ljubice Bulum u 50. minuti susreta.

Darovita Lorena iskoristila je kvalitetno dodavanje Mandić i svojoj ekipi priuštila golemu sreću zbog pobjede i konačane spoznaje da će Neretva i sljedeće sezone biti prvoligaš. I ne samo to, Neretva će ukoliko u posljednjem kolu u nedjelju pobijedi Viktoriju iz Slavonskog Broda zauzeti peto mjesto na ljestvici, što se konačnog plasmana tiče.

Treba reći da je  11 hrabrih djevojaka s Neretve tijekom utakmice uložilo goleme napore, svo svoje znanje i energiju kako bi pomogle klubu i doživjele radost pobjede. Imale su razdoblja dominacije, Mandić i Dedaj su pogodile okvir vrata Katarine Zrinske, ekipe koja je također imala nekoliko prigoda. Međutim, sve opasnosti od svoje mreže uspješno je otklanjala danas izvanredna Jelena Kešina.

Ovom pobjedom u gostima otklonjene su sve dvojbe oko Neretvine sudbine u prvoliogaškom društvu, a u nedjelju će se okončati nikad dulja ni čudnija natjecateljska sezona.

NOGOMET

ŽNK Neretva čestita Onkovcima na osvojenom prvenstvu te najavljuje utakmicu na Štruvinom

Kroz svih 7 godina postojanja kluba na Štruvinom smo bili srdačno ugošćeni i prve bodove upisali, ističu iz ŽNK Neretva te u nastavku ONK Metković čestitaju na osvojenom prvenstvu.

Čestitke na osvojenom 1 mjestu u 1ŽNL Dubrovačko neretvanske županije i puno uspjeha u kvalifikacijama za 3 HNL jug upravi, igračima i navijačima ONK Metković žele igračice, treneri i uprava ŽNK Neretve.

Kroz idući tjedan ćemo gostovati na Štruvinom, odigrati utakmicu mlađih kategorija i uveličat slavlje prvaka!