Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

2 KOLO DALMATINSKE LIGE, SPLIT

Osam novih medalja za članove Karate kluba Knez Domagoj Metković

Karate klub Knez Domagoj Metković sa svojih 16 natjecatelja u raznim uzrastima, nastupio je na 2 kolu Damlatinske karate lige s preko 500 natjecatelja, te osvojio 8 medalja.

Za klub je najuspješniji bio Marin Jakić, te osvojio 2.mjesto kategorija – Kata – Cicibani 6,7 godina.

U istoj kategoriji jos su nastupili Darko Marević i Šime Volarević, ali bez odličja ovaj put.

U ženskoj kategoriji Kata cicibanke 6,7 godina 3 mjesto osvojila je Brigita Obradović, uspješno ali bez odličja nastupile su Lucija Rebac i Mia Bunoza.

U borbama za klub su nastupili, te osvojili 3.mjesta

Ena Nižić, Nicole Petković – Ml. Učenice -28, Gabrijela Bebić – Ml. Učenice +36,   Dean Knežić – Mlađi kadeti -48, Matej Kljusurić – ml. Kadeti -52, Lucija Plećaš kadetkinje -47kg

U borbama su jos uspješno nastupili Karla Barišić, Luka Barišić, Luka Bulum i Ena Kaleb.

Od strane organizatora svim natjecateljima je uručena medalja za sudjelovanje kao motiv za daljnja natjecanja i rad u sportu.