AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

PODJELA BODOVA U ŽUPI

ONK Metković na gostovanju prigrabio bod

Nogometaši ONK Metkovića odigrali su na dubrovačkom Lapadu 1:1 (1:0) s momčadi Župe dubrovačke te su zadržali prvo mjesto s čak četiri boda prednosti ispred te iste Župe koja je bila na trećem mjestu. Riječ je utakmici i utakmicama 11.neodigranog kola.

U zanimljivom okršaju dva stara poznanika prvi su do pogotka došli igrači Župe u 31.minuti pogotkom nekadašnjeg igrača Neretve, neuništivog Stanislava Vasilja. Rezultatom 1:0 igrači su otišli na 15-minutni odmor, a samo nakon tri minute nastavka Šutalo je na dodavanje iznimno raspoloženog Duje Medaka poravnao na 1:1 !

S obzirom na prikazanu igru i brojne prilike jedne i druge momčadi , bila su moguća sva tri ishoda i za Župu i za ONK Metković. Završilo je neodlučeno, što je prema našim spoznajama i najpravednije, s naglaskom na to da su igrači Metkovića zaslužili ne samo bod već i više od toga. Iskusni Dragan Brečić još je jednom podsjetio na svoje sposobnosti, u 40.minuti iz slobodnog udarca pogodio je okvir župskih vrata. Momčad trenera Plećaša pokazala je da se unatoč svim kriznim stanjima nalazi u dobroj formi koja će se svakako brusiti i u svakom sljedećem ogledu.

PODVORNICA, OPUZEN

Neretvanac proslavio 90. rođendan utakmicom protiv splitskog Hajduka

Povodom proslave 90. rođendana NK Neretvanac na Podvornicu u Opuzen stigao je splitski Hajduk. U svečarskom ambijentu i ugodnoj atmosferi prijateljsko nadmetanje okončano je minimalnom pobjedom Bilih. Plavoj makinji je pripalo, rezultatski, prvo, a gostima drugo poluvrijeme. Splićani su preokretom u posljednjih desetak minuta, s dva pogotka došli do pobjede.

Za 1:0 u 34. minuti pogodio je Marin Vučković nakon odlične asistencije Kristijana Sesara. Na 1:1 poravnao je u 79. minuti Boško Jemo, dodavač s desnog boka Dino Mikanović. Konačni 1:2 djelo je Nina Duića, koji je oduzeo loptu Šumanu i lagano poentirao pokraj istrčalog domaćeg vratara.

Lijepo, sunčano vrijeme, dobar travnjak, mnoštvo gledatelja, razdragana djeca s Ricom zaokružili su rođendansko, feštarsko poslijepodne na Podvornici, javlja Dalmatinski nogomet.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250