Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

VELIKI USPJEH ONK METKOVIĆA

ONK Metković jesenski prvak Prve županijske lige

Momčad ONK Metković odigrala je u Pločama odgođenu utakmicu iz 8.kola s momčadi Žrnova i pobijedila s 5:0 (2:0).

Tako su Metkovci ostvarili ne samo pobjedu nego i povratak na prvo mjesto Prve županijske nogometne lige. Upisali su osam pobjeda , dvaput su igrali neodlučeno a samo jednom su izgubili i to od Konavljanina (2:1).

Postigli su 29 a primili 5 golova, što znači da imaju i pozitivnu gol-razliku, plus 24 gola.

Što se tiče utakmice u Pločama, momci trenera Tomislava Plećaša predvođeni kapetanom Draganom Brečićem zaigrali su od samoga početka isključivo na pobjedu.

Raspoloženi  Duje Medak pogodio je za 1:0 u 33.minuti, a ove jeseni briljantni Stipan Marević povećao je prednost svojih na 2:0 u 44.minuti.

Isti igrač u 52.minuti postigao je svoj drugi a za momčad treći pogodak pa je već tada bilo razvidno komu će pripasti bodovi.

Roko Brečić je u 54.minuti pogodio za 4:0, a Žilić u 85.minuti za konačnih 5:0.

FINALE ZA 3.HNL JUG

GOŠK Kaštela je po drugi put pobijedio ONK Metković i postao novi član 3.HNL jug

Arhivska fotografija

GOŠK iz Kaštela od srijede je novi član 3.HNL jug, a nogometaši ONK Metković će i sljedeće sezone natjecati u istom stupnju kao i proteklih godina.

Kaštelani su u srijedu na svom terenu s 4:0 pobijedili Metković, a znamo da su s 4:1 bili bolji od Metkovaca i u nedjelju u Metkoviću u prvoj utakmici finala kvalifikacija.

Iako nema  potrebe ponavljati, ali ćemo ipak ponoviti, ONK Metković je sezonu završio 15.svibnja, a onda se moralo nastaviti vježbati, sve dok se konačno nije doznalo za početak kvalifikacija, koje su na startu u igri s Omladincem bile uspješne. Metković ni u Kaštelima nije bio kompletan, splasnuo je i optimizam nakon poraza u Metkoviću, ali je momčad trenera Plećaša pokazala karakter u svim nastupima tijekom sezone, pa i u kvalifikacijama. Možda će sljedeće sezone Metkovci biti bolje sreće, ali prije toga moraju po treći osvojiti naslov prvaka Županijske (ili kako će se već zvati) lige.

Pekarstvo Metkovka – Sirnica Uskrs 300×250