KLUB S PODVOVORNICE U TEŠKOJ POZICIJI
Odluku ‘0:3’ iz Neretvanca su prokomentirali: ‘Minutu i pol mladog Blaževića pamtiti će vam vječno Podvornica!’
Nakon odluke ‘zelenog stola’ o proglašenja rezultata 0:3 u posljednjem neretvanskom derbiju između Neretvanca i Neretve te oduzimanju bodova, Klub s Podvornice uvjerljivo je zauzeo začelje ljestvice i ne nalazi se u nimalo dobroj poziciji. Odluku su prokomentirali ‘Minutu i pol mladog Blaževića pamtiti će vam vječno Podvornica!’. Cjelovit komentar donosimo u nastavku:
Minutu i pol mladog Blaževića pamtiti će vam vječno Podvornica!
Nekom na ponos ovih 0:3 bb, nama će biti na *čast*, jer znamo vrlo dobro šta znači ta riječ. Minutu i pol u igri mladoga Blaževića pamtit će vam vječno Podvornica!
Sportski žalosti činjenica da su ovakav potez povukli tamo gdje su još živa sjećanja na slučaj Lacković i nepravedno oduzet naslov rukometašima Metkovića, no na kraju dana sportski porazi su mnogo manji od onih ljudskih.
Cinizam priopćenja i oportunistički pristup zamijenili su sportski duh, a Fair play i Respect ostaju samo stare zakrpe na onom davno odbačenom dresu.
Pogled na trenutno tablicu nas sve u klubu boli i sve ćemo napraviti kako bi promijenili tu sliku, a navijačima obećavamo borbu do posljednje kapi krvi za našega Neretvanca!
Također imamo pravo na žalbu na ovih 0:3 i klub će se zaliti na ovu odluku i pravnim putem još jednom.
Pozivamo cilo Misto kao nikada do sada da podrže nasu momčad u nastavku prvenstva
*Ako mene mlada nestane Neretvanac majko ostaje!*