ŠAHOVSKI TURNIR U ČAPLJINI
Odličan nastup kadeta HŠK Metković na prvom ovogodišnjem turniru

Kadeti HŠK Metković odlično su startali u novoj godini na prvom šahovskom turniru održanom u Čapljini u povodu 10. obljetnice postojanja istoimenog kluba.
Nastupilo je 24 igrača iz Ljubuškog, Čitluka, Mostara, Širokog Brijega, Metkovića i Čapljine a, pravo nastupa imali su igrači do 14 god. Za HŠK Metković nastupili su: Mihael Borna Bjeliš, Ante Crnjac i Jakov Šiljeg koji su s osvojenih pet bodova iz sedam kola zauzeli treće, četvrto i peto mjesto, dok su Mihael Kaleb i Jakov Crnjac osvojili četiri boda i najmlađi Leon Krstičević dva boda .
Igralo se 7 kola uz tempo igre 10 min po igraču, a organizator je na kraju podijelio prigodne nagrade za pobjednike uz mali domjenak i druženje nakon turnira.
Novosti2 danaIZLETIŠTE NA NORINUKonoba Budoni priprema vinsku večer uz vrhunsku gastronomiju i kvalitetna vina
Novosti1 danNOVI SUSTAV KONTROLE ULASKA U EUKolaps na graničnim prijelazima: Višesatna čekanja u Doljanima, Bijači i Gabela Polju
Novosti3 danaPROMJENA REŽIMA PROMETANa međunarodnim graničnim prijelazima s BiH omogućeno kretanje praznih teretnih vozila kategorije N1
Novosti3 danaCENTAR ZA PODUZETNIŠTVO DNŽJavni poziv za subvencionirano korištenje poslovnog prostora u Poduzetničkom inkubatoru Ploče
Novosti3 danaPETAK, 19. LIPNJAShopping Day u FIS centrima – danas popust na cjelokupan asortiman!
Novosti14 satiSPOMENIK ŽRTVAMA FAŠISTIČKOG TERORAPolaganjem vijenaca obilježen Dan antifašističke borbe u Metkoviću
Kultura2 danaGKS METKOVIĆ„Pjesmom, plesom i srcem za Dina“: KUD Metković održao emotivan završni koncert
Novosti1 danSKU ISPOD MOSTAPočele pripreme za sezonu kupanja na Neretvi: Uređuju se skakaonice za tradicionalne skokove






















