PODJELA BODOVA NA PODVORNICI
Neretvanac u foto-finishu polusezone ‘fenjer’ prepustio Uraniji
U samoj završnici polusezone Neretvanac se odvojio od zadnje pozicije na ljestvici 3.NL jug, gdje objektivno nije ni pripadao
U samoj završnici jesenskog dijela prvenstva Neretvanac se stigao odvojiti od zadnje pozicije na prvenstvenoj ljestvici 3.NL jug, gdje objektivno nije ni pripadao.
U današnjem susretu 15. kola na Podvornici igrači trenera Ante Volarevića su podijelili bodove s ekipom GOŠK Kaštela, s konačnim rezultatom 1:1.
Plavi su poveli u 11. minuti preko Marina Vučkovića, vodstvo koje su čuvali do 86′ kada za goste iz Kaštela poravnava Tin Jukić-Peladić i postavlja konačnih 1:1.
S ovim bodom, i povratkom tri boda iz susretu s Neretvom, Plava makinja je skočila na 14. poziciju te tako u foto-finishu jesenskog dijela prvenstva ‘fenjer’ prepustila ekipi Uranije.
Pogled na prvenstvenu ljestvicu nakon prvog dijela prvenstva
BAKLJADA NA METKOVSKOJ PAVLOVAČI
Posebno iznenađenje Srni su priredili pripadnici DVD-a Metković ‘Prijatelju, učinio si nas ponosnima!’

Nakon dočeka u Gradskome parku, gdje je mnoštvo sugrađana dočekalo naše srebrene rukometaše Zvonimira Srnu i Marina Jelinića, posebno iznenađenje Srni su priredili pripadnici DVD-a Metković. Dočekali su ga bakljadom ispred svojih prostorija na metkovskoj Pavlovači, u kojima na zidu stoji njegov dres s brojem 58.
“Kada znamo da je to sasvim običan, skroman dečko iz našeg susjedstva, nekako nam i srce zakuca još jače.
Zvone, prijatelju DVD-a Metković, učinio si nas ponosnima. Hvala ti na svemu!” – poručili su iz DVD-a Metković.
-
Novosti4 sataLISTA DEŽURNIH TRGOVINA
Pekarstvo Metkovka u nedjelju radi na tri lokacije u dolini Neretve
-
Novosti1 danPETAK, 7. VELJAČE
Otvara se slastičarna MINNERA: Slatki kutak u srcu Metkovića
-
Novosti2 danaFOTO-GALERIJA
Metkovci dočekali srebrene reprezentativce Zvonimira Srnu i Marina Jelinića
-
Novosti21 satOTVORENE PRIJAVE ZA VI. PLOTICIJADU
Udruga lađara Vidonje poziva na natjecanje u spremanju plotice