Dalmata - Jura Shop Vas časti niskim cijenama! LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

NAPOKON U SJAJNOM IZDANJU

Neretva slavila sa viskoh 3:1, Brečić pokazao zašto je možda i najbolji igrač lige

NK Neretva - NK Zmaj

U okviru 28. kola 3. HNL jug Iza vage je gostovao Zmaj iz Blata, a domaći su zahvaljujući uraganskih deset minuta slavili sa visokih 3:1.

Prvi priliku na utakmici je imao Tipurić u 7. minuti kad je pokušao dalekometnim šutom ali je sjajno reagirao gostujući vratar Vugdelija. U 19. zicer za Neretvu, danas odlični Tipurić pronalazi Vasilja kojem stopostotnu priliku sjajno brani Vugdelija. U 36. najljepši potez prvog poluvremena. Šerić je prošao po desnoj strani, lopta je došla do Kapovića koji sjajno puca iz voleja ali još ljepše reagira Vugdelija koji vadi loptu iz sigurnog gola. U 43. ponovno Šerić odlično nabacuje, lopta dolazi do Tipurića koji snažnim udarcem pogađa prećku, ostaje 0:0 iako su domaći odigrali možda i najbolje poluvrijeme ovog proljeća.

U 62. nakon pada Jerkovića sudac Silić sudi jedanesterac za Neretvu kojeg u vodstvo pretvara Vasilj. U 80. minuti Brečić pokazuje zašto je možda i najbolji igrač lige. Nakon kornera Šerića lopta dolazi do Brečića koji topovskim udarcem sa 17 metara sjajno pogađa za 2:0 Neretve. Pet minuta kasnije 3:0. Danijel Šutalo prima loptu na lijevoj strani i kad su svi očekivali centaršut on sjajno pogađa gol zbunjenog Vugdelije. Do kraja utakmice gosti uspjevaju zabiti počasni pogodak u 90 minuti koji je djelo Pavlinovića.

Ovom pobjedom Neretva je došla do važna tri boda u borbi za ostanak u kojoj ih u sljedećem kolu čeka gostovanje u Zmijavcima kod Croatie a ako ponove ovakvu igru mogli bi se vratit neporaženi.