I DALJE NA DNU LJESTVICE

Neretva se iz Unešića vraća bez bodova

Neretva nije uspjela iznenaditi Zagoru i obradovati svoje navijače. Izgubila je s 2:1 (1:1) u Unešiću od bolje domaće momčadi. Ne može se reći da gosti iz Metkovića nisu imali svoje prigode za golove i mogućnost pobjede, ali jedan pogodak Kurana nije bio dostatan.

Zagora je do prednosti došla u 6. minuti pogotkom Slugana. Igrači Neretve pokušavali su uzvratiti, ali nisu uspijevali sve do 43. minute kad je kapetan Domagoj Kuran dobro prihvatio loptu i precizno ju poslao u mrežu.

U nastavku, Neretva je s malo zatvorenijom formacijom ipak pokušavala, ali je Zagora imala više od igre.

U 52. minuti Sablić je bio priseban te je poentirao za 2:1. Taj rezultat ostao je do kraja utakmice.

Nakon novog poraza (poraz od 1:2 Neretva je doživjela na svom terenu od Neretvanca), na društvenim mrežama uspjeli smo pročitati nekoliko komentara , pretpostavljamo prijatelja Neretve. Uglavnom , nisu pozitivni u odnosu na upravu i igrače. Ipak mislimo da Neretva može učiniti određene pomake u nastojanju da se izbjegne ono najgore, ispadanje iz 3. HNL.

Do kraja prvenstva ima se još dosta igrati pri čemu su mogući i rezultatski uspjesi.

Početni sastav Neretve :

Šutalo, Hasinović, Kuran, Krešić, Bubalo, Marić, Sršen, Bencun, Radalj, Crnov i Medak.

Sudio je Mario Soldić (Hrvace).

Jadran LP na svom terenu je savlado Slogu iz Mravinaca s 2:0, golovima Marka Musulina (39) i Kalfića (67).

Utakmica Neretvanac – Split na rasporedu je u nedjelju, 1. ožujka.

ŽNK NERETVA ČEKA ODGOVORE

Još se točno ne zna hoće li ih biti četiri ili deset do kraja prvenstva

Iako su tijela HNS-a odlučila nastaviti prvenstvo u Prvoj nogometnoj ligi za žene, pa se sukladno tomu nogometašice Neretve marljivo pripremaju za nastavak natjecanja, još se točno ne zna koliko će Neretva odigrati utakmica, hoće li ih biti četiri ili 10, hoće li igrati u  doigravanju za prvaka ili u ligi za ostanak…

Uprava kluba u subotu je HNS-u uputila nekoliko prijedloga (a i ostali klubovi) na koje će dobiti odgovore tek početkom sljedećega tjedna.

Naime, nemaju svi klubovi jednaka mišljenja tko će i kada i s kim igrati, pa je vrlo teško ulaziti u bilo kakve analize što će biti , ako i kada bude.

Do tada vrijedi spomenuti da se igračice Neretve marljivije nego ikada spremaju za novi izlazak na terene i za nove susrete s kolegicama iz drugih klubova.

Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250